Veřejné prostory Prahy 10

Blokový úklid vozovek

Enter Title

Komplexní úklid komunikací na území městské části Praha 10

Ilustrativní fotografie z čištění ulic

 

Termíny čištění jednotlivých ulic jsou rovněž k dispozici na internetových stránkách www.tsk-praha.cz, v sekci “čištění komunikací”.

Bližší informace lze získat přímo na pracovišti Technické správy komunikací – oblastní správa Východ, Krupská 28, P 10, tel. 257 015 364. V termínech úklidu dle harmonogramu je nutné věnovat zvýšenou pozornost přechodnému dopravnímu značení B28 – zákaz zastavení.

Úklid probíhá vždy v čase od 8,00 do 15,00 hod. 

          

 

TERMÍNY ÚKLIDU V PRAZE 10 - ZDE

Komplexní úklid vozovek v Praze 10, r. 2020:

 

 

Blok č.10                                                                                                               14.9.2020

Benická

 

Čestlická

 

Gutova

K Rybníčkům - NN 532, parkoviště

K Rybníčkům

Ke Strašnické - Kolovratská

Ke Strašnické

bez jednoho úseku Ke Strašnické - Kolovratská

NN 530

nemoto komunikace od ul. Ke Strašnické      k podchodu k metru Strašnická; jen ruční č.

NN 532

 

Nupacká

 

Petrovická

 

Pitkovická

 

Radošovická

 

Srbínská

 

Strančická

Radošovická - Strančická vč. zálivů

Svojetická

 

Újezdská

 

 

Blok č.11                                                                                                               15.9.2020

Bylanská

 

Gutova

Průběžná - U Hráze

Kruhová

 

Malá Bylanská

 

Molitorovská

 

Na Spádu

U Trati - Na Spádu

Na Vrších

 

Pod Altánem

 

U Hranic

 

U Hráze

Na Hroudě - Pod Altánem

U Trati

 

V Předpolí

Na Hroudě - U Hranic

Železniční

Na Spádu - U Trati

 

Blok č.12                                                                                                               16.9.2020

Irkutská

 

Krátká

 

Mrštíkova

Pod Rapidem - U Nových vil

Nad Olšinami

 

Nad Primaskou

Ruská - U Nových vil

NN 2290

spojka Pod Rapidem - Mrštíkova

Pod Rapidem

V Olšinách - Mrštíkova; pravá strana

Vilová

Pod Rapidem - U Nových vil

Za Strašnickou vozovnou

 

 

Blok č.13                                                                                                               17.9.2020

Bečvářova

 

Kralická

 

Mrštíkova

U Nových vil - Saratovská

Na Hroudě

U Hráze - U Vesny

Nad Primaskou

U Nových vil - Saratovská

NN 4803

část kom. + parkoviště

Pod Hotelem

slepý úsek z ul. Bečvářova

Saratovská

 

U Nových vil

 

U Vesny

V Olšinách - Na Hroudě

Věšínova

 

Vilová

U Nových vil - Starostrašnická

Za Poštou

 

 

Blok č.14                                                                                                               18.9.2020

Brigádníků

 

Dětská

 

Dvouletky

 

Pod Hotelem

slepý úsek z ul. Dětská

Solidarity

Černokostelecká - V Olšinách

Škvorecká

 

Turnovského

 

U Kombinátu

 

 

Blok č.15                                                                                                               21.9.2020

Břežanská

 

Černická

 

Kounická

 

Malínská

 

NN 1649

spojka Kounická - Limuzská

Plaňanská

 

Rostoklatská

 

Tejnická

 

Tismická

 

Tuklatská

 

V Úžlabině

 

Vrátkovská

 

Vykáňská

 

 

Blok č.16                                                                                                                 22.9.2020

Běchovická

 

Blatovská

 

Hostýnská

Počernická - Na Vinici

Hřibská

 

Jirenská

Vrbčanská - Černokostelecká

Na Vinici

 

Na Výsluní

 

Nad Úžlabinou

Počernická - slepý konec

Pod Strašnickou vinicí

 

Révová

 

Slunečná

Počernická - Běchovická

Ve Stínu

 

Vrbčanská

z toho úsek Na Výsluní - Jirenská jen ruční č.

 

Blok č.29                                                                                                               23.9.2020

Bohdalecká

Bohdalecká - Na Křivce

Brtnická

 

K Topírně

konec u zákazu vjezdu

Křeslická

 

Modletínská

 

Moskevská

Moskevská - Na Křivce

Na Křivce

 

Na Pahorku

Tachlovická - Tachlovická

Na Sychrově

Tachlovická - Na Pahorku

NN 1705

V Dolině - V Dolině

NN 5350

 

Osnická

Pod Sychrovem I - Na Křivce

Pod Sychrovem I

 

Pod Sychrovem II

 

Popovická

Modletínská - V Dolině

Popovická

NN 5350 - Popovická

Svahová

Na Křivce - Tachlovická, Na Křivce - Moskevská

Tachlovická

Na Pahorku - Na Sychrově

Tachlovická

Na Pahorku - Pod Sychrovem

V Dolině

mimo úsek V Dolině - Popovická

Výstupní

 

 

Blok č.18                                                                                                               24.9.2020

Bacháčkova

 

Heldova

Tomsova - Niederleho

Chládkova

 

Janderova

 

Kampánova

 

Kaňkova

U Tvrze - Kaňkova

Malešická

Mistrovská - Malešické náměstí vč. parkovacích zálivů

Malešické náměstí

 

Mistrovská

 

Na Univerzitním statku

Mistrovská - Malešické náměstí

Niederleho

Heldova - slepý úsek

NN 348

spojka Janderova - Janderova

Strnadova

 

Tomsova

 

Vydrova

 

 

Blok č.19                                                                                                               25.9.2020

Hostýnská

Útulná - Počernická

Chotutická

 

Janýrova

 

Nad Vodovodem

Na Palouku - Cerhenická

Názovská

 

NN 3298

spojka U Krbu - U Krbu

NN 350

parkoviště u ul. Útulná

Skřivanská

Nad Vodovodem - Chotouňská

Slunečná

U Krbu - Počernická

U Krbu

 

Útulná

 

 

Blok č.20                                                                                                               29.9.2020

Božecká

 

Bydžovského

 

Cerhenická

Káranská - Počernická

Káranská

Cerhenická - Pobořská

Kodicilova

 

Limuzská

Počernická - Káranská

Lipecká

 

Ovčárská

 

Pobořská

 

Přistoupimská

 

Troilova

jen ruční č.

Tuchorazská

 

Zálužanského

 

 

Blok č.21                                                                                                                 30.9.2020

Na Třebešíně

 

Na Úseku

 

Nad Kapličkou

Slunečná - Za Třebešínem

Nad Třebešínem I

 

Nad Třebešínem II

 

Nad Třebešínem III

 

Okrajní

 

Pod Kapličkou

 

Pod Třebešínem

 

Pod Viktorkou

 

Slunečná

Na Třebešíně - U Krbu

Za Stadionem

 

Za Třebešínem

 

 

Blok č.22                                                                                                               1.10.2020

Benešovská

Korunní - Říčanská; pravá strana

Bošická

 

Bratří Čapků

část

Hradešínská

Chorvatská - Šrobárova

Korunní

Chorvatská - Jičínská; pravá strana

Na Zájezdu

Říčanská - slepý úsek

Říčanská

Benešovská - schody do ul. Ruská

Sobotecká

 

Vlašimská

 

 

Blok č.23                                                                                                               2.10.2020

Dykova

U Vodárny - Chorvatská

Estonská

Hradešínská - Ruská

Hradešínská

Chorvatská - U Vodárny

Chorvatská

 

Korunní

U Vodárny - Chorvatská; pravá strana

Na Šafránce

 

Nitranská

Dykova - Korunní

Řipská

Dykova - Korunní

Slovenská

Na Šafránce - schody do Hradešínské (NN 336)

U Vodárny

Korunní - Hradešínská

 

Blok č.25                                                                                                               5.10.2020

Holandská

 

Madridská

 

Minská

Vršovická - Moskevská

Na Spojce

 

nám. Svatopluka Čecha

mimo část kom. před kostelem

Norská

Madridská - Holandská

Oblouková

Vršovická - Sportovní

Orelská

 

Slovinská

Moskevská - Kodaňská

Žitomírská

Sportovní - Moskevská

 

Blok č.24                                                                                                               6.10.2020

Černomořská

 

Donská

 

Estonská

Ruská - Kodaňská

Charkovská

 

Kodaňská

Moskevská - Norská vč. zálivů

Kodaňská

Krymská - Moskevská

Kozácká

 

Krymská

 

Na Královce

 

NN 2147

 

Rybalkova

od č.p. 29 - Charkovská

Voroněžská

 

Sevastopolská

 

 

Blok č.26                                                                                                                  7.10.2020

Borodinská

Smolenská - Rostovská, z toho schody jen ruční č.

Košická

U Vršovického nádraží - Krymská

Na Kovárně

 

Petrohradská

Vršovická - Rostovská

Pod Stupni

 

Rostovská

 

Sámova

vč. slepého konce

Sportovní

Vršovické náměstí - Vršovická

U Vršovického nádraží

Košická - Vršovická

Vršovické náměstí

 

 

Blok č.27                                                                                                               8.10.2020

Arménská

 

Bulharská

 

Finská

 

Kavkazská

Altajská - Moskevská

Kodaňská

Norská - Moldavská

Mexická

 

Moldavská

 

Norská

Ruská - Kodaňská

Slovinská

Kodaňská - Bulharská

Tolstého

 

Žitomírská

Moskevská - Ruská

 

Blok č.28                                                                                                               9.10.2020

28.pluku

 

Altajská

 

Archangelská

 

Kavkazská

Moldavská - Kodaňská

Kodaňská

Moldavská - Vršovická

Konopišťská

 

Na Míčankách

 

Novorossijská

 

NN 5257

 

 

Blok č.17                                                                                                               12.10.2020

Počernická

 

Pod Rapidem

Ruská - V Olšinách; ve směru od ul. Ruská pravá strana

Ruská

Bělocerkevská - Pod Rapidem

 

Blok č.30                                                                                                               13.10.2020

Dobročovická

V Olšinách - Novostrašnická

Nosická

 

Novostrašnická

Úvalská - Žermanická

Oravská

 

Slapská

 

Solidarity

V Olšinách - Štěchovická

Úvalská

NN 2285 - Úvalská

V Olšinách

Dobročovická - záliv u M Strašnická; pravá strana

V Olšinách

Bečvářova - Dobročovická; pravá strana

Žermanická

 

 

Blok č.31                                                                                                               14.10.2020

Černokostelecká

Starostrašnická - Bečvářova; pravá strana

Černokostelecká

Dětská - Solidarity; pravá strana

Černokostelecká

od č.p 40 k č.p. 58; pravá strana

Černokostelecká

NN 4765 - k č.p 69; pravá strana

Černokostelecká

NN 7061 - Dětská (k č.p. 53); pravá strana

Ruská

Chorvatská - Benešovská

 

Blok V1                                                                                                                  15.10.2020

Vršovická

U Vršovického nádraží - Kodaňská; pravá strana

Blok K2                                                                           

K Botiči

 

Novgorodská

 

Oblouková

Přípotoční - Vršovická

Petrohradská

U Seřadiště - Vršovická

Přípotoční

Sportovní - Na Louži

Sportovní

Přípotoční - Vršovická

U Seřadiště

Na Louži - Petrohradská

U Vršovického nádraží

Vršovická - Ukrajinská

Ukrajinská

U Vršovického nádraží - K Botiči

 

Blok V2                                                                                                                  16.10.2020

Elektrárenská

 

Nad Vršovskou horou

U Vršovického hřbitova - NN 3915

V Olšinách

Na Stezce - U Hráze; pravá strana

V Olšinách

Pod Rapidem - Na Stezce; pravá strana

Vršovická

U Slávie - Litevská; pravá strana

 

Blok V3                                                                                                                  19.10.2020

K Louži

 

Na Louži

 

Pod Soutratím

Přípotoční - Pod Soutratím č.p. 4

Přípotoční

Na Louži - K Louži

Vršovická

Litevská - Jerevanská; pravá strana

Vršovická

Moskevká - Minská; pravá strana

Vršovická

Petrohradská - U Vršovického nádr.; pravá strana

Blok K6                                                                           

Baškirská

 

Kazašská

 

Kirgizská

 

Magnitogorská

 

Tádžická

 

Taškentská

 

Turkmenská

 

Uljanovská

 

Uzbecká

 

 

Blok M                                                                                                                  20.10.2020

Borodinská

Smolenská - Moskevská

Francouzská

Moskevská - Slovenská

Košická

Moskevská - Moskevská (2 komunikace)

Moskevská

Moskevská - Košická

Moskevská

zálivy a parkoviště (viz plánek)

Ruská

Moskevská - Norská 

 

Blok K3                                                                                                                  21.10.2020

Amurská

 

Bajkalská

Litevská - Bělocerkevská

Čeljabinská

 

Dukelská

 

Gruzínská

Bajkalská - Vršovická

Jakutská

 

Jerevanská

 

Karpatská

 

Kišiněvská

 

Krasnojarská

 

Lvovská

 

Tulská

 

Užocká

 

Vladivostocká

 

Volyňská

 

 

Blok K4                                                                                                                  22.10.2020

Bajkalská

Litevská - slepý konec

Kubánské náměstí

mimo úsek Murmanská - V Olšinách

Litevská

 

Murmanská

 

Na Hroudě

Litevská - U Hráze

Na Stezce

 

Omská

 

U Hráze

V Olšinách - Na Hroudě

V Předpolí

V Olšinách - Ruská

V Předpolí

V Olšinách - Na Hroudě

 

Blok K5                                                                                                                  23.10.2020

Aldašínská

část

Donatellova

část + spojka k ul. Úvalská

Dürerova

 

Michelangelova

 

Mirošovická

 

Novostrašnická

Úvalská - slepý konec

Ondřejovská

 

Přetlucká

Rabakovská - Křenická; pravá strana + 4 zálivy

Rembrandtova

Přetlucká - slepý úsek

Rubensova

část

Třebohostická

část

Vyžlovská

 

 

Blok P                                                                                                                    26.10.2020

Průběžná

V Olšinách - Na Hroudě; pravá strana

Průběžná

Pod Altánem - Pitkovická; pravá strana

Průběžná

Radošovická - Tehovská; pravá strana

Průběžná

Světlická - TRAM Radošovická; pravá strana

Průběžná

Čestlická - Petrovická; pravá strana

V Olšinách

Průběžná - park u M Strašnická; pravá strana

 

Blok K1                                                                                                                  27.10.2020

Bramboříková

 + 2 parkoviště

Jesenická

vč. NN 3314

Ke Skalkám

V Korytech - slepý úsek

Na Vinobraní

V Korytech - Na Vinobraní č.9

Nad Trnkovem

 

Oty Pavla

 

Pöslova

U Vinné révy - Nad Trnkovem

Před Skalkami II

část

Přespolní

Záběhlická - Ke Skalkám

Ryšánkova

 

U Vinné révy

Na Vinobraní - Pöslova

V Ochozu

 

Ve Slatinách

 

Za Návsí

 

 

Veškeré vozovky se uklízí vč. parkovacích zálivů. Časová realizace blokového čištění v obou etapách od 8:00 do 15:00 hod.