Veřejné prostory Prahy 10

HP old

V areálu Gutovka v Praze 10 se otevřel nový relaxační park s minigolfem

V areálu Gutovka v Praze 10 se otevřel nový relaxační park s minigolfem

V areálu volného času Gutovka byl slavnostně zahájen provoz nového relaxačního parku a minigolfu v jeho východní části. Provedení osmnácti minigolfových hřišť je na úrovni závodních drah a je výbornou alternativou sportovního hřiště. „Naší snahou je stále vylepšovat a zkvalitňovat tento areál tak, aby se svými unikátními sportovišti ale i dalšími prvky vytvářel, nejen pro občany Prahy 10, atraktivní nabídku pro jejich volnočasové aktivity. Nově otevřený relaxační park s minigolfem je tomu jasným důkazem,“ řekl u příležitosti zahájení provozu starosta Městské části Praha 10 Milan Richter.

Hřiště minigolfu bude v provozu každý všední den od 10.00 do 22.00 hodin. O svátcích, sobotách a nedělích o hodinu déle. Pronajmout si ho může hráč starší 15 let. Dospělí za hodinu a půl zaplatí 140 korun. Senioři a studenti mají slevu. „Samozřejmě, že na hřištimohou hrát i děti mladší patnácti let, ale s dozorem. Dokonce mají zvýhodněný pronájem hřiště. Děti do sedmi let hrají úplně zadarmo,“ upřesnil starosta Richter s tím, že pamatováno je i na školní mládež, zejména pro hru v dopoledních hodinách, které jsou pro ně také cenově zvýhodněny, podobně jako je tomu u rodin s dětmi. „Věřím, že si minigolf získá svojí oblibu a stane se další navštěvovanou  atrakcí areálu,“ doplnil starosta Richter.

Gutovka patří k nejlepším sportovně - relaxačním areálům celé Prahy. Vytváří ideální podmínky pro návštěvníky všech věkových skupin. V nabídce aktivit jsou například čtyři beachvolejbalové kurty a hřiště na malou kopanou s exkluzivním trávníkem třetí generace. Velkým lákadlem je venkovní lezecká stěna, největší svého druhu ve střední Evropě, multifunkční hřiště, velké lanové centrum i betonový skatepark a nyní i nově otevřený minigolfový areál s 18ti drahami a zázemím.

Velká část areálu patří nejmenším návštěvníkům a maminkám. Plně k dispozici mají dětské hřiště s mnoha atrakcemi. „Jsem upřímně rád, že se nám po mnoha letech budování podařilo vytvořit z Gutovky ideální místo pro relaxaci, sport a odpočinek,“ uzavřel starosta Richter.

Provozní doba minigolf:
všední dny                                  10.00 – 22.00 hod
sobota, neděle, svátky              10.00 – 23.00 hod
pro školy                                     09.30 – 13.00 hod
 

Ceník naleznete v tabulce pod článkem.

Galerie

  • V areálu Gutovka v Praze 10 se otevřel nový relaxační park s minigolfem
  • V areálu Gutovka v Praze 10 se otevřel nový relaxační park s minigolfem

Zveme Vás

Vila Karla Čapka zpřístupněna – zatím virtuálně

Vila Karla Čapka zpřístupněna – zatím virtuálně

Unikátní možnost nahlédnout do nitra vily Karla Čapka, ve které tento velikán světové literatury žil a tvoři...

Vršovický zámeček se otevře veřejnosti opět v sobotu

Vršovický zámeček se otevře veřejnosti opět v sobotu

Prohlédnout si část historických prostor bývalé manufaktury na hedvábí v nově zrekonstruované ...

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons