We recommend the absolute best dentist in Turkey, one that has long been out favourite. If you are looking for anIstanbul affordible dentist, wait no further, visit Periodonta

Veřejné prostory Prahy 10

HP old

Ukončeno hlasování Pes Prahy 10

Ukončeno hlasování Pes Prahy 10

V uplynulých dnech skončilo hlasování v soutěži o nejhezčího psa, které vyhlásila Městská část Praha 10.

Klání, do něhož bylo možné přihlásit jakéhokoliv psa registrovaného v Praze 10, probíhalo na stránkách www.pesprahy10.cz. Dne 10. ledna 2012 bylo hlasování ukončeno a deset psů s nejvyšším počtem hlasů postoupilo do velkého finále. Absolutního vítěze soutěže vybere z desítky finalistů porota složená z odborníků, umělců a zástupců Prahy 10.

"Jsme velmi potěšeni, že se o titul Pes Prahy 10 ucházel tak velký počet zájemců," uvedl Milan Richter, starosty Prahy 10. Samotné hlasování začalo 1. prosince 2011 a po celou dobu trvání soutěže zaznamenávali organizátoři značný zájem soutěžících, přihlášeno bylo celkově více než 200 psů. Webovou stránku www.pesprahy10.cz navštěvovalo v průměru přes 7000 hlasujících návštěvníků denně.

Hlasování bylo v souladu s vyhlášenými pravidly soutěže ukončeno 10. ledna 2012 ve 14:00. Deset psů s nejvyšším počtem bodů postoupilo do závěrečného finále, ve kterém o absolutním šampionovi rozhodne porota složená z umělců, odborníků v oboru kynologie, zástupců pořádající městské části i zástupců sponzorů. Mezi jejími členy budou například zpěvák a skladatel Lešek Semelka, odbornice na zvířecí psychologii Hana Žertová, starosta Prahy 10 Milan Richter a jeho první zástupce Vladimír Novák.

Pes, kterého porota zvolí vítězem, obdrží čestný titul Pes Prahy 10 a jeho majitel obdrží řadu tématických cen od sponzorů, jimiž jsou časopisy Psí kusy a Svět psů a obchod Intershop krmiv.

Díky úspěchu prvního ročníku soutěže počítá Městská část Prahy 10 s uspořádáním dalších ročníků. Vzhledem k obrovskému nadšení chovatelů jsme velmi nakloněni myšlence pokračovat v soutěži i v dalších letech," dodal Vladimír Novák.

Galerie

  • Ukončeno hlasování Pes Prahy 10

Zveme Vás

Vila Karla Čapka zpřístupněna – zatím virtuálně

Vila Karla Čapka zpřístupněna – zatím virtuálně

Unikátní možnost nahlédnout do nitra vily Karla Čapka, ve které tento velikán světové literatury žil a tvoři...

Vršovický zámeček se otevře veřejnosti opět v sobotu

Vršovický zámeček se otevře veřejnosti opět v sobotu

Prohlédnout si část historických prostor bývalé manufaktury na hedvábí v nově zrekonstruované ...

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons