Veřejné prostory Prahy 10

Registrace k portálu

Podmínky registrace

Souhlasíte s tím, že nebudete posílat žádné anonymní, hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné, zastrašující, sexuálně orientované nebo další materiály, které jsou v rozporu s dobrými mravy a platnými zákony.

Zveřejníte-li takové materiály , může být Váš profil okamžitě pozastaven, zrušen a příspěvek z fóra odstraněn.(v případě porušení zákona budou o tomto jednání zpraveny orgány činné v trestním řízení). IP adresa všech příspěvků je zaznamenávána pro případ potřeby vynucení těchto podmínek. Souhlasíte s tím, že webmaster, administrátor a moderátoři tohoto fóra mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo ukončit jakékoliv téma kdykoliv zjistí, že jsou v rozporu s těmito podmínkami. Jako uživatel(ka) souhlasíte, že jakékoliv informace, které vložíte, budou uloženy v databázi. Vložené informace nebudou předány bez vašeho svolení třetí straně. Webmaster, administrátor ani moderátoři však nemohou nést zodpovědnost za jakékoliv hackerské pokusy, které mohou vést ke kompromitaci těchto dat.

Systém tohoto webu používá cookies k ukládání informací na vašem počítači. Tato cookies neobsahují žádné informace, které jste vložil, slouží pouze ke zvýšení vašeho pohodlí při prohlížení. E-mailová adresa je používána pouze pro potvrzení vložených registračních údajů (a pro zaslání nového hesla, jestliže vaše heslo zapomenete).

Account Registration

*Poznámka: Jakmile vyplníte registrační formulář, okamžitě budete mít přístup do sekcí portálu vyžadujících registraci. All fields marked with a red arrow are required. - (Note: - Registration may take several seconds. Once you click the Register button please wait until the system responds.)

Zadejte uživatelské jméno. Musí mít alespoň pět alfanumerických znaků.
Zadejte heslo
Zadejte heslo znovu, aby bylo jisté, že je zadané správně.
Zadejte zobrazované jméno
Zadejte validní e-mailovou adresu

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons