Veřejné prostory Prahy 10

Blokový úklid vozovek

Enter Title

Komplexní úklid komunikací na území městské části Praha 10

Ilustrativní fotografie z čištění ulic

 

Termíny čištění jednotlivých ulic jsou rovněž k dispozici na internetových stránkách www.tsk-praha.cz, v sekci “čištění komunikací” nebo na stránkách Městské části Praha 10. Bližší informace lze získat přímo na pracovišti Technické správy komunikací – oblastní správa Východ, Krupská 28, P 10, tel. 257 015 364. V termínech úklidu dle harmonogramu je nutné věnovat zvýšenou pozornost přechodnému dopravnímu značení B28 – zákaz zastavení.

Úklid probíhá vždy v čase od 8,00 do 15,00 hod.

 

rozpis – říjen 2016:

pondělí 26.9.   blok č. 16

Na Vinici, Pod Strašnickou vinicí, Blatovská, Ve Stínu, Na Výsluní, Jirenská (Vrbčanská – Černokostelecká), Vrbčanská, Révová, Hřibská, Běchovická, Hostýnská (Počernická - Na Vinici), Slunečná (Počernická - Běchovická)

 

úterý 27.9.       blok č. 17

Počernická, Ruská (Bělocerkevská – Pod Rapidem), Pod Rapidem (Ruská – V Olšinách; ve směru od Ruské)

 

čtvrtek 29.9.    blok č. 18

Strnadova, Vydrova, Chládkova, Janderova vč. spojky, Kaňkova (U Tvrze – Kaňkova), Heldova (Tomsova – Niederleho), Tomsova, Niederleho (Heldova – slepý úsek), Kampánova, Bacháčkova, Mistrovská, Na Univerzitním statku (Mistrovská – Malešické nám.), Malešické nám., Malešická (Malešické nám. - Mistrovská - pravá strana od Malešického nám.)

 

pátek 30.9.      blok č. 19

Útulná, Skřivanská (Nad Vodovodem – Chotouňská), Chotutická , Nad Vodovodem (Na Palouku - Cerhenická), U Krbu vč. spojky, Hostýnská (Útulná - Počernická), Slunečná (U Krbu – Počernická), Nad Úžlabinou, parkoviště u kom. Útulná, Názovská, Janýrova

 

pondělí 3.10.   blok č. 20

Troilova, Bydžovského, Kodicilova , Božecká, Lipecká, Cerhenická (Káranská - Počernická), Zálužanského, Limuzská (Počernická - Káranská), Káranská (Cerhenická - Pobořská), Pobořská, Přistoupimská, Tuchorazská, Ovčárská

 

úterý 4.10.       blok č. 21

Na Třebešíně, Pod Kapličkou, Okrajní, Pod Viktorkou, Nad Třebešínem I. , Nad Třebešínem II., Nad Třebešínem III., Na Úseku, Pod Třebešínem, Slunečná (U Krbu – Na Třebešíně), Nad Kapličkou (Slunečná - Za Třebešínem), Za Třebešínem, Za Stadionem (Nad Kapličkou – Za Třebešínem)

 

středa 5.10.     blok č. 22

Hradešínská (Chorvatská - Šrobárova), Říčanská (Benešovská - schody), Na Zájezdu (Říčanská – slepý úsek), Bošická, Vlašimská, Bratří Čapků, Korunní (Chorvatská – Jičínská, pravá strana), Benešovská (Korunní – Říčanská)

 

čtvrtek 6.10.    blok č. 23

U Vodárny (Korunní – Hradešínská), Nitranská (Dykova - Korunní), Řipská (Dykova - Korunní), Chorvatská, Dykova (U Vodárny – Chorvatská), Hradešínská (Chorvatská – U Vodárny), Slovenská (Na Šafránce – schody do Hradešínské), Na Šafránce, Estonská (Hradešínská – Ruská), Korunní (U Vodárny - Chorvatská - pravá strana)

 

pátek 7.10.      blok č. 24

Voroněžská, Kozácká, Krymská, Sevastopolská, Charkovská, Donská, Rybalkova (od č. 29 - Charkovská), Černomořská, Na Královce, Kodaňská (Moskevská - Norská) + zálivy, Kodaňská (Krymská - Moskevská), Estonská (Ruská - Kodaňská), Ruská (Moskevská - Norská), Francouzská (Moskevská - Slovenská)

 

pondělí 10.10. blok č. 25

Oblouková (Vršovická - Sportovní), Na Spojce, Orelská, Holandská, nám. Svatopluka Čecha, Madridská, Minská (Vršovická - Moskevská), Slovinská (Moskevská - Kodaňská), Norská (Madridská - Holandská), Žitomírská (Sportovní - Moskevská)

 

úterý 11.10.     blok č. 26

U Vršovického nádraží (Košická - Vršovická), Košická (U Vršovického nádraží – Krymská), Sámova + slepý konec, Petrohradská (Vršovická - Rostovská), Rostovská, Borodinská (Smolenská – Rostovská), Sportovní (Vršovické náměstí - Vršovická), Na Kovárně, Vršovické náměstí, Pod Stupni

 

středa 12.10.   blok č. 29

Na Křivce, Pod Sychrovem I. a II., Na Pahorku (mimo úsek Tachlovická – Na Sychrově), Na Sychrově (Na Pahorku – Tachlovická), Tachlovická (Na Sychrově – Na Pahorku), Svahová (Na Křivce – Tachlovická a Moskevská – Na Křivce), Křeslická, K Topírně, Osnická + 2 spojky od Bohdalecké, Modletínská, Popovická, V Dolině, Brtnická, Výstupní, Osnická (na Křivce – Pod Sychrovem I.)

 

čtvrtek 13.10.  blok č. 28

28. pluku, U Roháčových kasáren, Konopišťská, Novorossijská, Kodaňská (Moldavská - Vršovická), Kavkazská (Moldavská - Kodaňská), Altajská, Archangelská, Na Míčankách

 

pátek 14.10.    blok č. 27

Norská (Kodaňská – Ruská), Žitomírská (Moskevská - Ruská), Finská, Mexická , Bulharská, Slovinská (Kodaňská - Bulharská), Tolstého, Arménská, Moldavská, Kavkazská (Altajská - Moskevská), Kodaňská (Norská - Moldavská)

 

 pondělí 17.10. blok č. 30

Nosická, Oravská, Slapská, Solidarity (V Olšinách – Štěchovická), V Olšinách (Dobročovická – záliv u M Strašnická; pravá strana), V Olšinách (Bečvářova – Dobročovická; pravá strana), Žermanická

 

úterý 18.10.     blok č. 31

Černokostelecká (části ulice: Starostrašnická – Bečvářova, pravá strana; Dětská – Solidarity, pravá strana; od č. 40 k č. 58, pravá strana; NN 4756 – k č. 53, pravá strana; NN 7061 – Dětská, pravá strana), Ruská (Chorvatská – Benešovská)

 

středa 19.10.   blok K2 + V1

Novgorodská, Ukrajinská (U Vršovického nádraží – K Botiči), U Vršovického nádraží (Vršovická - Ukrajinská), Přípotoční (Pod Soutratím – Sportovní), K Louži, Na Louži, U Seřadiště (Na Louži - Petrohradská), Oblouková (Přípotoční - Vršovická), Pod Soutratím (Přípotoční  - K Louži), K Botiči , Sportovní (Přípotoční - Vršovická), Petrohradská (U Seřadiště – Vršovická)

Vršovická (U Vršovického nádraží – Kodaňská)

 

čtvrtek 20.10.  blok V 2