Veřejné prostory Prahy 10

Blokový úklid vozovek

Enter Title

Komplexní úklid komunikací na území městské části Praha 10

Ilustrativní fotografie z čištění ulic

 

Termíny čištění jednotlivých ulic jsou rovněž k dispozici na internetových stránkách www.tsk-praha.cz, v sekci “čištění komunikací” nebo na stránkách Městské části Praha 10. Bližší informace lze získat přímo na pracovišti Technické správy komunikací – oblastní správa Východ, Krupská 28, P 10, tel. 257 015 364. V termínech úklidu dle harmonogramu je nutné věnovat zvýšenou pozornost přechodnému dopravnímu značení B28 – zákaz zastavení.

Úklid probíhá vždy v čase od 8,00 do 15,00 hod.

Blok č.1:                        20.4.2017                                   7.9.2017

Aubrechtové

 

Ellnerové

 

Hledíková

bez úseku Hledíková - Hledíková (slepý)

Jasmínová

 

Jiřičkové

 

Kapraďová

 

Mládežnická

 

NN 3315

parkoviště podél ul. Práčská u ul. Jiřičkové

NN 3869

spojka Práčská - Jasmínová

NN 847

Kapraďová - Kapraďová

Platanová

Sasanková - Kapraďová

Přesličková

v úsecích Jasmínová - Hledíková

Sasanková

 

Škábova

 

Topolová

Zvonková - Práčská

 

Blok č.2:                        21.4.2017                                   8.9.2017

Fialková

Jahodová - Malinová

Fialková

Malinová - Jabloňová

Holubkova

 

Hvozdíková

Jahodová - Sněženková

Chrpová

Jahodová - Jabloňová

Jabloňová

Hvozdíková - Topolová; parkovací zálivy

Leknínová

 

Malinová

Fialková - Střemchová

NN 1629

kom. u ul. Sněženková

NN 4861

parkoviště u ul. Ostružinová

NN 4862

parkoviště u ul. Ostružinová

Ostružinová

Jabloňová - Fialková

Pomněnková

Jahodová - Malinová

Rybízová

Jahodová - Malinová

Rybízová

Jabloňová - Malinová

Sněženková

 

Střemchová

Malinová - Jabloňová

Šafránová

 

Topolová

Jahodová - Zvonková

Třezalková

 

Zvonková

 

 

Blok č.3:                        24.4.2017                                   11.9.2017

Břečťanová

V Korytech - slepý úsek

Hlohová

 

Hyacintová

Břečťanová - Jabloňová

Chmelová

 

Jabloňová

V Korytech - Ostružinová

Jetelová

 

Mečíková

 

Meruňková

Hlohová - Jabloňová

Narcisová

 

Slívová

 

Šalvějová

V Korytech - Želivecká

U Zahradního města

Jabloňová - Hlohová

Želivecká

 

 

Blok K1:                     24.4.2017                                      11.9.2017

Bramboříková

 + 2 parkoviště

Jesenická

vč. NN 3314

Ke Skalkám

V Korytech - slepý úsek

Na Vinobraní

V Korytech - Na Vinobraní č.9

Nad Trnkovem

 

Oty Pavla

 

Pöslova

U Vinné révy - Nad Trnkovem

Před Skalkami II

část

Přespolní

Záběhlická - Ke Skalkám

Ryšánkova

 

U Vinné révy

Na Vinobraní - Pöslova

V Ochozu

 

Ve Slatinách

 

Za Návsí

 

 

Blok č.4:                           25.4.2017                               12.9.2017

Fialková

Ostružinová - Jahodová

Hvozdíková

Macešková - Jahodová

Chrpová

Podléšková - Jahodová

Jahodová

Ostružinová - Pomněnková vč. zálivu

Jiřinková

 

Kalinová

 

Kosatcová

 

Macešková

 

NN 850

spojka Pivoňková - Karafiátová

Ostružinová

Podléšková - Fialková

Pivoňková

Ostružinová - Jahodová

Pomněnková

Jahodová - Pomněnková

Rybízová

Kosatcová - Jahodová

 

Blok č.5:                     26.4.2017                                      13.9.2017

Jahodová

Topolová - Švehlova

Jahodová

Pomněnková - Topolová

Karafiátová

 

Kopretinová

 

Mateřídoušková

 

nám. Mezi Zahrádkami

 

NN 849

 

NN 2771

 

NN 3061

Karafiátová - Podléšková

Ostružinová

Podléšková - Rozmarýnová

Pampelišková

 

Petrklíčová

 

Podléšková

 

Rozmarýnová

 

Slunečnicová

 

Švehlova

nám. Mezi Zahrádkami - Kopretinová

Topolová

Macešková - Jahodová

 

Blok č.6:                        27.4.2017                                   14.9.2017

Hájecká

 

Jevanská

Mukařovská - Vyžlovská

Konojedská

 

Královická

 

Křenická

 

Mukařovská

Na Padesátém - Olešská

Olešská

 

Prusická

 

Uhříněvská

 

 

Blok K5:                     27.4.2017                                      14.9.2017

Aldašínská

část

Donatellova

část + spojka k ul. Úvalská

Dürerova

 

Michelangelova

 

Mirošovická

 

Novostrašnická

Úvalská - slepý konec

Ondřejovská

 

Přetlucká

Rabakovská - Křenická; pravá strana + 4 zálivy

Rembrandtova

Přetlucká - slepý úsek

Rubensova

část

Třebohostická

část

Vyžlovská

 

 

Blok č.7:                        28.4.2017                                   15.9.2017

Doubravická

 

Dubečská

Nedvězská - Pod Strání

Dubečská

Průběžná - NN 4828

Mukařovská

Na Padesátém - slepý konec

Na Výhledech

 

Nedvězská

 

NN 4816

parkoviště u ul. Nedvězská

NN 4817

parkoviště u ul. Nedvězská

Pod Strání

 

Strašínská

 

Štíhlická

 

Tehovská

 

Uhříněvská

Tehovská - Na Padesátém

Žernovská

 

 

Blok č.8:                        2.5.2017                                     18.9.2017

Dobročovická

V Olšinách - V Rybníčkách

Flájská

 

Kružberská

 

Květnická

 

Sečská

 

Šibřinská

 

Štěchovická

K Rybníčkům - V Rybníčkách

Tomická

 

V Rybníčkách

 

Žinkovská

 

 

Blok č.9:                        3.5.2017                                     19.9.2017

Dubečská

Kolovratská - Pod Strání

Dubečská

Nučická - Průběžná

Foersterova

 

Kolodějská

 

Krupská

 

Na Polníku

 

Nučická

 

Světická

 

Voděradská

 

 

Blok č.10:                         4.5.2017                                 20.9.2017

Benická

 

Čestlická

 

Gutova

K Rybníčkům - NN 532, parkoviště

K Rybníčkům

Ke Strašnické - Kolovratská

Ke Strašnické

bez jednoho úseku Ke Strašnické - Kolovratská

NN 530

nemoto komunikace od ul. Ke Strašnické      k podchodu k metru Strašnická; jen ruční č.

NN 532

 

Nupacká

 

Petrovická

 

Pitkovická

 

Radošovická

 

Srbínská

 

Strančická

Radošovická - Strančická vč. zálivů

Svojetická

 

Újezdská

 

 

Blok č.11:                      5.5.2017                                     21.9.2017

Bylanská

 

Gutova

Průběžná - U Hráze

Kruhová

 

Malá Bylanská

 

Molitorovská

 

Na Spádu

U Trati - Na Spádu

Na Vrších

 

Pod Altánem

 

U Hranic

 

U Hráze

Na Hroudě - Pod Altánem

U Trati

 

V Předpolí

Na Hroudě - U Hranic

Železniční

Na Spádu - U Trati

 

Blok č.12:                      9.5.2017                                     22.9.2017

Irkutská

 

Krátká

 

Mrštíkova

Pod Rapidem - U Nových vil

Nad Olšinami

 

Nad Primaskou

Ruská - U Nových vil

NN 2290

spojka Pod Rapidem - Mrštíkova

Pod Rapidem

V Olšinách - Mrštíkova; pravá strana

Vilová

Pod Rapidem - U Nových vil

Za Strašnickou vozovnou

 

 

Blok K4:                     9.5.2017                                        22.9.2017

Bajkalská

Litevská - slepý konec

Kubánské náměstí

mimo úsek Murmanská - V Olšinách

Litevská

 

Murmanská

 

Na Hroudě

Litevská - U Hráze

Na Stezce

 

Omská

 

U Hráze

V Olšinách - Na Hroudě

V Předpolí

V Olšinách - Ruská

V Předpolí

V Olšinách - Na Hroudě

 

Blok č.13:                   10.5.2017                                      25.9.2017

Bečvářova

 

Kralická

 

Mrštíkova

U Nových vil - Saratovská

Na Hroudě

U Hráze - U Vesny

Nad Primaskou

U Nových vil - Saratovská

NN 4803

část kom. + parkoviště

Pod Hotelem

slepý úsek z ul. Bečvářova

Saratovská

 

U Nových vil

 

U Vesny

V Olšinách - Na Hroudě

Věšínova

 

Vilová

U Nových vil - Starostrašnická

Za Poštou

 

 

Blok K3:                     10.5.2017                                      25.9.2017

Amurská

 

Bajkalská

Litevská - Bělocerkevská

Čeljabinská

 

Dukelská

 

Gruzínská

Bajkalská - Vršovická

Jakutská

 

Jerevanská

 

Karpatská

 

Kišiněvská

 

Krasnojarská

 

Lvovská

 

Tulská

 

Užocká

 

Vladivostocká

 

Volyňská

 

 

Blok č.14:                   11.5.2017                                      26.9.2017

Brigádníků

 

Dětská

 

Dobročovická

V Olšinách - Novostrašnická

Dvouletky

 

Novostrašnická

Úvalská - Žermanická

Pod Hotelem

slepý úsek z ul. Dětská

Solidarity

Černokostelecká - V Olšinách

Škvorecká

 

Turnovského

 

U Kombinátu

 

 

Blok č.15:                   12.5.2017                                      27.9.2017

Břežanská

 

Černická

 

Kounická

 

Malínská

 

NN 1649

spojka Kounická - Limuzská

Plaňanská

 

Rostoklatská

 

Tejnická

 

Tismická

 

Tuklatská

 

V Úžlabině

 

Vrátkovská

 

Vykáňská

 

 

Blok č.16:                   15.5.2017                                      29.9.2017

Běchovická

 

Blatovská

 

Hostýnská

Počernická - Na Vinici

Hřibská

 

Jirenská

Vrbčanská - Černokostelecká

Na Vinici

 

Na Výsluní

 

Nad Úžlabinou

Počernická - slepý konec

Pod Strašnickou vinicí

 

Révová

 

Slunečná

Počernická - Běchovická

Ve Stínu

 

Vrbčanská

z toho úsek Na Výsluní - Jirenská

 

Blok č.17:                   16.5.2017                                      2.10.2017

Počernická

 

Pod Rapidem

Ruská - V Olšinách; ve směru od ul. Ruská pravá strana

Ruská

Bělocerkevská - Pod Rapidem

 

Blok č.18:                   17.5.2017                                      3.10.2017

Bacháčkova

 

Heldova

Tomsova - Niederleho

Chládkova

 

Janderova

 

Kampánova

 

Kaňkova

U Tvrze - Kaňkova

Malešická

Mistrovská - Malešické náměstí vč. parkovacích zálivů

Malešické náměstí

 

Mistrovská

 

Na Univerzitním statku

Mistrovská - Malešické náměstí

Niederleho

Heldova - slepý úsek

NN 348

spojka Janderova - Janderova

Strnadova

 

Tomsova

 

Vydrova

 

 

Blok č.19:                   18.5.2017                                      4.10.2017

Hostýnská

Útulná - Počernická

Chotutická

 

Janýrova

 

Nad Vodovodem

Na Palouku - Cerhenická

Názovská

 

NN 3298

spojka U Krbu - U Krbu

NN 350

parkoviště u ul. Útulná

Skřivanská

Nad Vodovodem - Chotouňská

Slunečná

U Krbu - Počernická

U Krbu

 

Útulná

 

 

Blok č.20:                   19.5.2017                                      5.10.2017

Božecká

 

Bydžovského

 

Cerhenická

Káranská - Počernická

Káranská

Cerhenická - Pobořská

Kodicilova

 

Limuzská

Počernická - Káranská

Lipecká

 

Ovčárská

 

Pobořská

 

Přistoupimská

 

Troilova

jen ruční č.

Tuchorazská

 

Zálužanského

 

 

Blok č.21:                   22.5.2017                                      6.10.2017

Na Třebešíně

 

Na Úseku

 

Nad Kapličkou

Slunečná - Za Třebešínem

Nad Třebešínem I

 

Nad Třebešínem II

 

Nad Třebešínem III

 

Okrajní

 

Pod Kapličkou

 

Pod Třebešínem

 

Pod Viktorkou

 

Slunečná

Na Třebešíně - U Krbu

Za Stadionem

 

Za Třebešínem

 

 

Blok č.22:                   23.5.2017                                      9.10.2017

Benešovská

Korunní - Říčanská; pravá strana

Bošická

 

Bratří Čapků

část

Hradešínská

Chorvatská - Šrobárova

Korunní

Chorvatská - Jičínská; pravá strana

Na Zájezdu

Říčanská - slepý úsek

Říčanská

Benešovská - schody do ul. Ruská

Sobotecká

 

Vlašimská

 

 

Blok č.23:                   24.5.2017                                      10.10.2017

Dykova

U Vodárny - Chorvatská

Estonská

Hradešínská - Ruská

Hradešínská

Chorvatská - U Vodárny

Chorvatská

 

Korunní

U Vodárny - Chorvatská; pravá strana

Na Šafránce

 

Nitranská

Dykova - Korunní

Řipská

Dykova - Korunní

Slovenská

Na Šafránce - schody do Hradešínské (NN 336)

U Vodárny

Korunní - Hradešínská

 

Blok č.24:                   25.5.2017                                      12.10.2017

Černomořská

 

Donská

 

Estonská

Ruská - Kodaňská

Francouzská

Moskevská - Slovenská

Charkovská

 

Kodaňská

Moskevská - Norská vč. zálivů

Kodaňská

Krymská - Moskevská

Kozácká

 

Krymská

 

Na Královce

 

NN 2147

 

Ruská

Moskevská - Norská 

Rybalkova

od č.p. 29 - Charkovská

Sevastopolská

 

Voroněžská

 

 

Blok č.25:                   26.5.2017                                      11.10.2017

Holandská

 

Madridská

 

Minská

Vršovická - Moskevská

Na Spojce

 

nám. Svatopluka Čecha

mimo část kom. před kostelem

Norská

Madridská - Holandská

Oblouková

Vršovická - Sportovní

Orelská

 

Slovinská

Moskevská - Kodaňská

Žitomírská

Sportovní - Moskevská

 

Blok č.26:                   29.5.2017                                      13.10.2017

Borodinská

Smolenská - Rostovská

Košická

U Vršovického nádraží - Krymská

Na Kovárně

 

Petrohradská

Vršovická - Rostovská

Pod Stupni

 

Rostovská

 

Sámova

vč. slepého konce

Sportovní

Vršovické náměstí - Vršovická

U Vršovického nádraží

Košická - Vršovická

Vršovické náměstí

 

 

Blok č.27:                   30.5.2017                                      16.10.2017

Arménská

 

Bulharská

 

Finská

 

Kavkazská

Altajská - Moskevská

Kodaňská

Norská - Moldavská

Mexická

 

Moldavská

 

Norská

Ruská - Kodaňská

Slovinská

Kodaňská - Bulharská

Tolstého

 

Žitomírská

Moskevská - Ruská

 

Blok č.28:                   31.5.2017                                      18.10.2017

28.pluku

 

Altajská

 

Archangelská

 

Kavkazská

Moldavská - Kodaňská

Kodaňská

Moldavská - Vršovická

Konopišťská

 

Na Míčankách

 

Novorossijská

 

U Roháčových kasáren

 

 

Blok č.29:                   1.6.2017                                        17.10.2017

Bohdalecká

Bohdalecká - Na Křivce

Brtnická

 

K Topírně

konec u zákazu vjezdu

Křeslická

 

Modletínská

 

Moskevská

Moskevská - Na Křivce

Na Křivce

 

Na Pahorku

mimo úsek Tachlovická - Na Sychrově

Na Sychrově

Tachlovická - Na Pahorku

Osnická

Pod Sychrovem I - Na Křivce

Pod Sychrovem I

 

Pod Sychrovem II

 

Popovická

 

Svahová

Na Křivce - Tachlovická, Na Křivce - Moskevská

Tachlovická

Na Pahorku - Na Sychrově

Tachlovická

Na Pahorku - Pod Sychrovem

V Dolině

 

Výstupní

 

 

Blok č.30:                   2.6.2017                                        19.10.2017

Nosická

 

Oravská

 

Slapská

 

Solidarity

V Olšinách - Štěchovická

V Olšinách

Dobročovická - záliv u M Strašnická; pravá strana

V Olšinách

Bečvářova - Dobročovická; pravá strana

Žermanická

 

 

Blok č.31:                   5.6.2017                                        20.10.2017

Černokostelecká

Starostrašnická - Bečvářova; pravá strana

Černokostelecká

Dětská - Solidarity; pravá strana

Černokostelecká

od č.p 40 k č.p. 58; pravá strana

Černokostelecká

NN 4765 - k č.p 69; pravá strana

Černokostelecká

NN 7061 - Dětská (k č.p. 53); pravá strana

Ruská

Chorvatská - Benešovská

 

Blok P:                       6.6.2017                                        26.10.2017

Průběžná

V Olšinách - Na Hroudě; pravá strana

Průběžná

Pod Altánem - Pitkovická; pravá strana

Průběžná

Radošovická - Tehovská; pravá strana

Průběžná

Světlická - TRAM Radošovická; pravá strana

Průběžná

Čestlická - Petrovická; pravá strana

V Olšinách

Průběžná - park u M Strašnická; pravá strana

 

Blok M:                      7.6.2017                                        27.10.2017

Borodinská

Smolenská - Moskevská

Košická

Moskevská - Moskevská (2 komunikace)

Moskevská

Moskevská - Košická

Moskevská

zálivy a parkoviště (viz plánek)

 

Blok K2:                     8.6.2017                                        23.10.2017

K Botiči

 

K Louži

 

Na Louži

 

Novgorodská

 

Oblouková

Přípotoční - Vršovická

Petrohradská

U Seřadiště - Vršovická

Pod Soutratím

Přípotoční - Pod Soutratím č.p. 4

Přípotoční

Sportovní - K Louži

Sportovní

Přípotoční - Vršovická

U Seřadiště

Na Louži - Petrohradská

U Vršovického nádraží

Vršovická - Ukrajinská

Ukrajinská

U Vršovického nádraží - K Botiči

 

Blok V1:                     8.6.2017                                        23.10.2017

Vršovická

U Vršovického nádraží - Kodaňská; pravá strana

 

Blok V2:                     9.6.2017                                        24.10.2017

Elektrárenská

 

Nad Vršovskou horou

U Vršovického hřbitova - NN 3915

V Olšinách

Na Stezce - U Hráze; pravá strana

V Olšinách

Pod Rapidem - Na Stezce; pravá strana

Vršovická

U Slávie - Litevská; pravá strana

 

Blok K6:                     12.6.2017                                      25.10.2017                   

Baškirská

 

Kazašská

 

Kirgizská

 

Magnitogorská

 

Tádžická

 

Taškentská

 

Turkmenská

 

Uljanovská

 

Uzbecká

 

 

Blok V3:                     12.6.2017                                      25.10.2017

Vršovická

Litevská - Jerevanská; pravá strana

Vršovická

Moskevká - Minská; pravá strana

Vršovická

Petrohradská - U Vršovického nádr.; pravá strana