We recommend the absolute best dentist in Turkey, one that has long been out favourite. If you are looking for anIstanbul affordible dentist, wait no further, visit Periodonta

Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada v údržbě zeleně » Detaily MMS
  

Stav zeleně, ul. V Korytech

Datum vytvoření:

01.08.2022

Adresa:

V Korytech

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

závada v údržbě zeleně

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den,
nevím, kdo má na starosti úpravu zeleně a chodníku ul. V Korytech - od křižovatky Průběžná směrem k Lidlu.
Je to soustavně neuklizené, neposekaná tráva občas až do pasu, nedá se procházet po chodníčku, kde je také plevel,
prostě příšerný…. Tento stav je skoro celoroční, buď jsou tam naváté hromady listí a odpadků, nebo prostě nepořádek.
A kapitola sama o sobě je prostor takového parčíku, kde jsou garáže. To je většinu roku pěkné smetiště plné odpadků.
Cca 2x jsem tam zahlédla úklidový traktůrek , který jel po chodníku, ovšem pán přejede pouze jeden pás většinou prostředek, kde je to relativně nejčistější a pryč.
Posílám pár fotek. Ty bohužel vypadají lépe než ve skutečnosti. Kuriozitou je ten uříznutý pahýl veřejného osvětlení,
Který byl zanechán na chodníku, když se boural starý most. Pozoruhodné, jak to mohl někdo převzít jako ukončené práce.
Doufám, že s tím něco uděláte a to trvale a to ne na základě jedné stížnosti a pak se pojede po staru. Čili nepořádek.
Zdravím M.

Řešení:

Pás zeleně v ul. V Korytech je ve vlastnictví Hlavního města Prahy. Tento úsek byl na základě požadavku našeho odboru již posekán a vyčištěn. Stejně tak došlo k odstranění prorůstajících travin v chodníku.
Parčík u garáží je rovněž ve vlastnictví Hlavního města Prahy. V tomto prostoru probíhá průběžný úklid.
Patice sloupu veřejného osvětlení bude v místě ponechána, protože dle sdělení správce tohoto zařízení by měla být zajištěna opětovná instalace osvětlení.

Ing. Roman Kaštovský
vedoucí referátu čistoty
Oddělení městské zeleně a čistoty - Odbor životního prostředí

Telefon: 267 093 365
Mobil: +420 736 499 364
E-mail: roman.kastovsky@praha10.cz
www.praha10.cz; www.verejneprostory.cz

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 1429/68
101 38 Praha 10

Nejnovější podněty

Strašnice
Dotaz na odpovídající kvalitu blokového čištění
Datum vytvoření: 28.09.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nutné ostříhat nelze projít ani zaparkovat, ul. Bečvářova
Datum vytvoření: 19.09.2022
Stav: Přijato
Strašnice
Skládka u nádob domu Hřibská 2 - 12
Datum vytvoření: 15.09.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Chodník k zastávce Na Hroudě v tristním stavu
Datum vytvoření: 12.09.2022
Stav: Řeší se
Strašnice
Do Vršku - neuklizené uřezané stromy
Datum vytvoření: 06.09.2022
Stav: Přijato
Strašnice
Stromy brání výhledu při odbočování, ul. Mokřanská
Datum vytvoření: 06.09.2022
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Skládka při ul. Pod Strání
Datum vytvoření: 07.09.2022
Stav: Řeší se
Strašnice
Stan, po bezdomovci, okolí špína
Datum vytvoření: 01.09.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Strom v parku u evangelického (strašnického, německého) hřbitova
Datum vytvoření: 29.08.2022
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 27První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons