We recommend the absolute best dentist in Turkey, one that has long been out favourite. If you are looking for anIstanbul affordible dentist, wait no further, visit Periodonta

Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Skádka v ul. Lipecká

Datum vytvoření:

25.07.2022

Adresa:

Lipecká

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Dobrý den,

chtěla bych nahlásit nepořádek za popelnicemi v ulici Lipecká v Malešicích a poprosit Vás, zda by jste tam mohli poslat někoho, kdo to odveze. Už jsem odtud nejake veci odstranovala, ale matrace jsou tam uz nekolik měsíců. A vypadá to, že si z toho mista někteří lidé dělají skládku.

Děkuji Vám za vyřízení a přeji ať se Vám daří co nejlépe.


E. P.

Řešení:

Odpad byl odstraněn.

Nejnovější podněty

Malešice
Parkující auta v okolí školy Hostýnská
Datum vytvoření: 06.09.2022
Stav: Vyřešeno
Malešice
Stav zeleně, ul. Podle Trati
Datum vytvoření: 05.09.2022
Stav: Vyřešeno
Malešice
Skládka v ul. Dřevčická
Datum vytvoření: 10.08.2022
Stav: Vyřešeno
Malešice
Poškozený koš, ul. Podle Trati
Datum vytvoření: 02.08.2022
Stav: Vyřešeno
Malešice
Skládka v ul. Káranská
Datum vytvoření: 26.07.2022
Stav: Vyřešeno
Malešice
Úprava zeleně - keřů u ul. Tuchorazská
Datum vytvoření: 15.06.2022
Stav: Přijato
Malešice
Živý plot v Hostýnské
Datum vytvoření: 14.06.2022
Stav: Vyřešeno
Malešice
Nepořádek na schodech, ul. Vydrova
Datum vytvoření: 24.05.2022
Stav: Vyřešeno
Malešice
Svoz odpadkových košů, ul. Cerhenická
Datum vytvoření: 27.04.2022
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 9První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons