We recommend the absolute best dentist in Turkey, one that has long been out favourite. If you are looking for anIstanbul affordible dentist, wait no further, visit Periodonta

Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada v údržbě zeleně » Detaily MMS
  

Neposekaný trávník za domem Brigádníků 1919/5

Datum vytvoření:

07.07.2022

Adresa:

Brigádníků 1919/5

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Zlatohlávek

Kategorie:

závada v údržbě zeleně

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Za domem Brigádníků 1919/5 není posekaný trávník delší dobu - viz foto. Jistě budete asi argumentovat, že pozemek patří SVJ, nicméně v minulosti trávník MČ i tak sekala (jedná se asi o 2m pruh). To bych čekal i v současnosti... Třeba i vzhledem k tomu, že navazující chodník, který je v majetku města, a byl v dezolátním stavu, muselo SVJ na své vlastní náklady kompletně v minulém roce rekonstruovat a MČ nezaplatila ani korunu (nechtěla). Čekali bychom tedy určitou formu reciprocity - alespoň ve formě toho sekání... Díky

Řešení:

Dobrý den,

pozemky za domem Brigádníků 1919/5 jsou v soukromém vlastnictví, MČ Praha 10 není oprávněna sekat tyto pozemky.

S pozdravem

Ing. Antonín Zlatohlávek, Ph.D.
Referent údržby městské zeleně
Oddělení městské zeleně a čistoty
Odbor životního prostředí

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 68, 101 38 Praha 10
Tel.: 267 093 551
E-mail: antonin.zlatohlavek@praha10.cz
www.praha10.cz


Nejnovější podněty

Strašnice
Dotaz na odpovídající kvalitu blokového čištění
Datum vytvoření: 28.09.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nutné ostříhat nelze projít ani zaparkovat, ul. Bečvářova
Datum vytvoření: 19.09.2022
Stav: Přijato
Strašnice
Skládka u nádob domu Hřibská 2 - 12
Datum vytvoření: 15.09.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Chodník k zastávce Na Hroudě v tristním stavu
Datum vytvoření: 12.09.2022
Stav: Řeší se
Strašnice
Do Vršku - neuklizené uřezané stromy
Datum vytvoření: 06.09.2022
Stav: Přijato
Strašnice
Stromy brání výhledu při odbočování, ul. Mokřanská
Datum vytvoření: 06.09.2022
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Skládka při ul. Pod Strání
Datum vytvoření: 07.09.2022
Stav: Řeší se
Strašnice
Stan, po bezdomovci, okolí špína
Datum vytvoření: 01.09.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Strom v parku u evangelického (strašnického, německého) hřbitova
Datum vytvoření: 29.08.2022
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 27První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons