Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » Strašnice » Detaily MMS
  

Parkování zóna zákazu stání

Datum vytvoření:

29.06.2022

Adresa:

Pod Kapličkou, Praha 10

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Neurčen

Kategorie:

Strašnice

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

V ul. Pod Kapličkou, blok mezi ul. Ostrovní a ul. Na Třebešíně je zónově mezeno stání motorových vozidel. V okolních ulicích jsou modré zóny, ale v naší ulici ne. Bylo mi vysvětleno, že ulice je obousměrná a šíře vozovky nedovoluje parkování, aby bylo dostatek prostoru při průjezdu vozidel IZS, zejména Hasičů. Rozumný a pochopitelný argumen. Problém ale je, že hosté hotelu a zejména návštěvníci dětského hřiště v ulici tento zákaz nerespektují a soustavně porušují. Tato situace je ještě horší ve dnech, kdy je v hale VŠE nějaký sportovní turnaj. Už mě nebaví neustále zbytečně volat MP. Pár řidičů/provozovatelů vozidel oznámí za přestupek, ale nic to nemění. Také zaparkována vozidla komplikují svoz odpadu z ulice.

Řešení:

Dobrý den,

jedná se o část komunikace na území MČ Praha 3. Navrhovali jsme zahrnutí daného úseku do zón placeného stání, připravili jsme v tom směru i situaci dopravního značení, Praha 3 ale nesouhlasila a pokud je mi známo, stanovení dopravního značení nevydala.
Váš podnět předáváme na vědomí tamnímu silničnímu správnímu úřadu.

Nejnovější podněty

Strašnice
Stav zeleně, ul. V Korytech
Datum vytvoření: 01.08.2022
Stav: Přijato
Strašnice
Znečištění v ul. Starostrašnická a na Skalce
Datum vytvoření: 29.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištěný chodník v ul. Černokostelecká
Datum vytvoření: 26.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Koloběžky bránící pohybu po chodníku, ul. Na Padesátém
Datum vytvoření: 26.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Auta bez znacek pod mostem u Icerinku
Datum vytvoření: 19.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Keře u chodníku v ul. V Úžlabině
Datum vytvoření: 19.07.2022
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Povalený strom, Jiráskova alej
Datum vytvoření: 11.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištění u popelnic, ul. Dvouletky
Datum vytvoření: 07.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Neposekaný trávník za domem Brigádníků 1919/5
Datum vytvoření: 07.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 28První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons