Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada v údržbě zeleně » Detaily MMS
  

Neshrabaná posekaná tráva, Záběhlice

Datum vytvoření:

27.06.2022

Adresa:

celá oblast Zahradního Města

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Valešová

Kategorie:

závada v údržbě zeleně

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Tam kde se tráva seká ruční strunovou sekačkou (ve svahu, či špatně přístupná místa), pracovníci nechávají posekanou trávu na místě, kde tleje a znemožňuje růstu nové trávy. Pracovník s fukarem to maximálně rozfouká z chodníku na travnatou plochu. Toto se děje již opakovaně (několik let) a již jsem na to upozorňoval paní starostku na osobním setkání s občany. Doporučoval bych najímat firmu, která disponuje hráběmi + kontrolu odvedené práce. V okolí plotu školky Chmelová se třeba neseká vůbec, u severního vchodu do areálu jsou po levé straně dva uschlé stromy za nově narozené děti.

Řešení:

Stromy budou vyměněny na podzim. Na hrabání posečené trávy firmu upozorním.

S pozdravem a přáním příjemného dne


Tereza Valešová, DiS.
referentka údržby městské zeleně
Odbor životního prostředí

Tel: 267 093 426
E-mail: tereza.valesova@praha10.cz

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 1429/68,
101 38 Praha 10

Nejnovější podněty

Záběhlice
Odpadkový koš. Zástavka Jesenická
Datum vytvoření: 31.07.2022
Stav: Řeší se
Záběhlice
polovyvrácený stromek, ul. U Zahradního Města
Datum vytvoření: 26.07.2022
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Parkování na chodníku před OC Cíl
Datum vytvoření: 18.07.2022
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Poškozená vozovka, ul. Bramboříková
Datum vytvoření: 11.07.2022
Stav: Přijato
Záběhlice
Vytékající voda z vodní kaskády, park Chrpová
Datum vytvoření: 27.06.2022
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Přechod pro vozíčkáře, ul. V Korytech
Datum vytvoření: 27.06.2022
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Prasklý cvičebný stroj, ul. Jetelová
Datum vytvoření: 27.06.2022
Stav: Řeší se
Záběhlice
Skládka při ul. Nám. Mezi Zahrádkami
Datum vytvoření: 27.06.2022
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Rozbitá rabátka před domem Slunečnice
Datum vytvoření: 23.05.2022
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 12První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons