Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

Datum vytvoření:

21.04.2022

Adresa:

V Korytech - smer Jizni spojka

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Neurčen

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Na světelné křížovatce V Korytech lze dle mého mínění osadit permanentní zelenou odbočovací šipku vpravo na Jižní spojku. Jedná se o směr od "Lidlu" do Záběhlic - nájezd na jižní spojku směrem Barrandov. Odbočovací pruh naproti odbočuje do separátního pruhu. Pruh ve sjezdu může jen doleva a doprava, nikoliv rovně. Z toho mi vychází, že z tohoto směru by mělo jít odbočovat vpravo na jižní spojku v jakémkoliv případě ať svítí na ostatních semaforech cokoliv. Bohužel dnes tam svítí červená pro všechny. Dost aut ale tímto směrem odbočuje. Rozhodně by to urychlilo plynulost dopravy od Lidlu kde dost často bývají kolony.

Řešení:

Dobrý den,

příslušným správním úřadem pro světelná signalizační zařízení je odbor pozemních komunikací a drah MHMP, má informace o nastavení signalizace a možnostech jeho úprav, tomu prosím svůj podnět adresujte (kontaktní údaje viz https://www.praha.eu/jnp/cz/kontakty/magistrat/podatelna/index.html).

S pozdravem

Ing. Daniel Čech
vedoucí oddělení státní správy
odbor dopravy

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 68, 101 38 Praha 10
Tel.: 267 093 476
E-mail: daniel.cech@praha10.cz
www.praha10.cz

Nejnovější podněty

Strašnice
Parkování zóna zákazu stání
Datum vytvoření: 29.06.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
zavlažovací pytle k ohrádce u stromů... ???
Datum vytvoření: 27.06.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nepořádek v okolí metra Skalka
Datum vytvoření: 20.06.2022
Stav: Přijato
Strašnice
tekoucí pítko v parku u bývalého kina Vesna
Datum vytvoření: 13.06.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištění průchodu k domu v ulici U Kombinátu
Datum vytvoření: 13.06.2022
Stav: Přijato
Strašnice
Bezdomovská ležení na Skalce
Datum vytvoření: 10.06.2022
Stav: Přijato
Strašnice
Otočené dopravní zrcadlo, ul. Nad Olšinami
Datum vytvoření: 06.06.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškozená lavička u sportovního hřiště, ul. Křenická
Datum vytvoření: 03.06.2022
Stav: Přijato
Strašnice
Parkování U Krbu - placené stání
Datum vytvoření: 02.06.2022
Stav: Přijato
Strana 1 z 28První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons