Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

Kácení, ul. Na Královce

Datum vytvoření:

23.03.2022

Adresa:

Na Královce 455, Černomořská

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Neurčen

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Dobrý den, všimli jsme si cedule Kácení stromů, 29.3. v ulici Na Královce/Černomořská a rádi bychom věděli, kterých stromů se to týká a z jakého důvodu mají být pokáceny. Děkuji za odpověď.

Řešení:

Dobrý den,

kácen zde bude trnovník akát. V minulosti se ze dřeviny odlomila kosterní větev a v úžlabí kosterního větvení je rozvinutá hniloba. Na kmeni je patrná podélná trhlina, která signalizuje hnilobu uvnitř kmene. Jedna z kosterních větví má rozsáhlou trhlinu s hnilobou. Strom roste v blízkosti vstupu do mateřské školky při komunikaci Na Královce. V bezprostředním okolí dřeviny je trvale snížená provozní bezpečnost.
Jako náhrada zde bude vysazen dub.
Kácení provádí správce plochy – Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s.

Hezký den,

s pozdravem

Ing. Michaela Vojáčková
Vedoucí referátu ochrany přírody a krajiny
Oddělení životního prostředí – státní správa
Odbor životního prostředí

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 68, 101 38 Praha 10
Tel.: 267 093 500
eMail: michaela.vojackova@praha10.cz
www.praha10.cz, www.vpp10.cz

Nejnovější podněty

Vršovice
Neudržované živé ploty, ul. Tulská
Datum vytvoření: 18.07.2022
Stav: Řeší se
Vršovice
Pěší spojka Vršovické náměstí x Pod Stupni
Datum vytvoření: 24.06.2022
Stav: Řeší se
Vršovice
Spadlá větev, hřiště Přípotoční
Datum vytvoření: 21.06.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Stav po úklidu komunikací, ul. Pod Stupni
Datum vytvoření: 31.05.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Dětské hřiště Volyňská
Datum vytvoření: 19.05.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Vysoká tráva na hřišti v ul. Dukelská
Datum vytvoření: 17.05.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Znečištění na hřišti v ul. Dukelská
Datum vytvoření: 16.05.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Fontánky s vodou, Vrš. náměstí
Datum vytvoření: 13.05.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Přeplněný odpadkový koš, ul. Tulská
Datum vytvoření: 09.05.2022
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 20První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons