Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Čištění prostranství při ul. Hostýnská

Datum vytvoření:

22.03.2022

Adresa:

Hostýnská 516 provozovna Sunny Land

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Už po několikáté sleduji čištění veřejného prostranství před výše uvedenou provozovnou a to tak, že pracovník objede chodník a veškeré smetí i s nedopalky cigaret ze schodů, vše se nahrne před provozovnu a odjede. Úklid musí provést pracovník provozovny. Žádám o nápravu.

Řešení:

Podnět byl předán příslušné společnosti, která ve zmíněné lokalitě zajišťuje úklidové práce.

Nejnovější podněty

Malešice
Úprava zeleně - keřů u ul. Tuchorazská
Datum vytvoření: 15.06.2022
Stav: Přijato
Malešice
Živý plot v Hostýnské
Datum vytvoření: 14.06.2022
Stav: Vyřešeno
Malešice
Nepořádek na schodech, ul. Vydrova
Datum vytvoření: 24.05.2022
Stav: Vyřešeno
Malešice
Svoz odpadkových košů, ul. Cerhenická
Datum vytvoření: 27.04.2022
Stav: Vyřešeno
Malešice
Poškozená skluzavka, ul. Káranská
Datum vytvoření: 20.03.2022
Stav: Přijato
Malešice
Semafory, ul. U Tvrze
Datum vytvoření: 05.03.2022
Stav: Přijato
Malešice
Oprava ulice Strnadova
Datum vytvoření: 05.03.2022
Stav: Přijato
Malešice
Odpadky, ul. Nad Kapličkou
Datum vytvoření: 04.03.2022
Stav: Řeší se
Malešice
Chybějící lavičky, ul. Počernická
Datum vytvoření: 16.02.2022
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 8První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons