Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

Datum vytvoření:

10.03.2022

Adresa:

Počernická 988/8

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Hodně nakloněná a zřejmě tedy i uvolněná značka na adrese Praha 10 Počernická 988/8. Hrozí že spadne a někoho poškodí. Fialová zóna P10-0719

Řešení:

Upozornění bylo předáno na Technickou správu komunikací hl. m. Prahy.

Nejnovější podněty

Strašnice
Parkování zóna zákazu stání
Datum vytvoření: 29.06.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
zavlažovací pytle k ohrádce u stromů... ???
Datum vytvoření: 27.06.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nepořádek v okolí metra Skalka
Datum vytvoření: 20.06.2022
Stav: Přijato
Strašnice
tekoucí pítko v parku u bývalého kina Vesna
Datum vytvoření: 13.06.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištění průchodu k domu v ulici U Kombinátu
Datum vytvoření: 13.06.2022
Stav: Přijato
Strašnice
Bezdomovská ležení na Skalce
Datum vytvoření: 10.06.2022
Stav: Přijato
Strašnice
Otočené dopravní zrcadlo, ul. Nad Olšinami
Datum vytvoření: 06.06.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškozená lavička u sportovního hřiště, ul. Křenická
Datum vytvoření: 03.06.2022
Stav: Přijato
Strašnice
Parkování U Krbu - placené stání
Datum vytvoření: 02.06.2022
Stav: Přijato
Strana 1 z 28První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons