Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Odpadky, ul. Nad Kapličkou

Datum vytvoření:

04.03.2022

Adresa:

Nad Kapličkou

Stav:

Řeší se

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Dobry den, prosim o uklid na adrese Nad Kaplickou 24 (naproti) v arealu Centrum bojovych sportu. Uz pul roku hromadi odpadky na dvore a kdyz jsou vichrice, leta to po okoli. Zrejme jim to nevadi, ale co bydlime naproti ano. Moc diky. E. M.

Řešení:

Požadavek na odstranění odpadu byl předán vlastníkovi příslušného pozemku.

Nejnovější podněty

Malešice
Úprava zeleně - keřů u ul. Tuchorazská
Datum vytvoření: 15.06.2022
Stav: Přijato
Malešice
Živý plot v Hostýnské
Datum vytvoření: 14.06.2022
Stav: Vyřešeno
Malešice
Nepořádek na schodech, ul. Vydrova
Datum vytvoření: 24.05.2022
Stav: Vyřešeno
Malešice
Svoz odpadkových košů, ul. Cerhenická
Datum vytvoření: 27.04.2022
Stav: Vyřešeno
Malešice
Čištění prostranství při ul. Hostýnská
Datum vytvoření: 22.03.2022
Stav: Vyřešeno
Malešice
Poškozená skluzavka, ul. Káranská
Datum vytvoření: 20.03.2022
Stav: Přijato
Malešice
Semafory, ul. U Tvrze
Datum vytvoření: 05.03.2022
Stav: Přijato
Malešice
Oprava ulice Strnadova
Datum vytvoření: 05.03.2022
Stav: Přijato
Malešice
Chybějící lavičky, ul. Počernická
Datum vytvoření: 16.02.2022
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 8První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons