Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » poškozený městský mobiliář » Detaily MMS
  

Chybějící lavičky, ul. Ruská

Datum vytvoření:

24.02.2022

Adresa:

Ruská 130

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Černická

Kategorie:

poškozený městský mobiliář

Čtvrť:


Popis:

Když čekáme na autobus 175 směrem z centra máme k dispozici přístřešek s lavičkou a DVĚ lavičky vedle přístřešku.
Když čekáme na autobus směrem do centra na zastávce na protější straně ulice vzdálené cca 50 m - ejhle není tu nic, Ani přístřešek, ani obyčejná lavička, Úžasné místo pro důchodce a invalidy pro čekání na autobus...To je ve 21. století takový problém vzít jednu lavičku z protější zastávky a vybavit s ní tu opuštěnou ? Mimochodem pozemek té vydrancované zastávky je ve správě Prahy 10. Tak co? Probudí se někdo a dodá tam alespoň jednu obyčejnou lavičku, nebo se to šetří až na volby, aby bylo vidět jak jsme starostlivý o občany. S našimi hlasy si nemusíte dělat starosti.

Řešení:

Lavičky byly doplněny.

Nejnovější podněty

Malešice
Poškozený koš, ul. Podle Trati
Datum vytvoření: 02.08.2022
Stav: Přijato
Strašnice
Stav zeleně, ul. V Korytech
Datum vytvoření: 01.08.2022
Stav: Přijato
Záběhlice
Odpadkový koš. Zástavka Jesenická
Datum vytvoření: 31.07.2022
Stav: Řeší se
Strašnice
Znečištění v ul. Starostrašnická a na Skalce
Datum vytvoření: 29.07.2022
Stav: Vyřešeno
Malešice
Skládka v ul. Káranská
Datum vytvoření: 26.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištěný chodník v ul. Černokostelecká
Datum vytvoření: 26.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Koloběžky bránící pohybu po chodníku, ul. Na Padesátém
Datum vytvoření: 26.07.2022
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
polovyvrácený stromek, ul. U Zahradního Města
Datum vytvoření: 26.07.2022
Stav: Vyřešeno
Malešice
Skádka v ul. Lipecká
Datum vytvoření: 25.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 50První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons