Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

Datum vytvoření:

05.02.2022

Adresa:

Skalka

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den, jak to vypadá s parkem na skalce, udělalo se pár semínek, prvků ze dřeva, ale stále nejsou cestičky. Dále zeleň, kde měla být na skalce zahradní restaurace. Stále je tam plechový plot a nějaká buňka. Proč , když se tam nic neděje ? To tam tak bude navždy ?? Celkově je místo potřeba pravidelně čistit, u kamenů zastávky DPP je neuste odpad na zemi, koše přeplněné. Potřebovali by to více košů a častěji vyvážet. Nebylo by na škodu dát i koše ke kamenům, alespoň by to lidí, třeba místo toho hodit na zem, hodili do koše, jinak tam budem bojovat s bordelem neustále. PS . Paní starostko, děláte krásné fota u mokřadů Slatiňany, zachraňujete ho. Mokřad v trianglu pomezí Praha 10,15 společný problém bezdomovci území 10, kde si bezdomovci udělali sqat a je tuna odpadu, tam si fotky asi neuděláte a mokřad nezachráníte. ,On byl totiž chráněn , okolí život, vrby , teď stříkačky a kabely, že ano. No teď je ten FB a reklama na něm dost diskutované téma v politice.....

Řešení:

Dobrý den.
K Vašemu podnětu sděluji:
- s realizací cestiček v zeleni není počítáno. Máte-li konkrétní námět, kde by měly být provedeny, zašlete jej na emailový kontakt tereza.valesova@praha10.cz.
- plechová ohrada se nachází na soukromém pozemku. V dané věci je možné se s dotazem obrátit na příslušného vlastníka.
- svoz košů byl v rámci nárazových kontrol vyhodnocen jako dostačující. Ze strany MČ probíhá na Skalce navýšený úklid. Uvedené je průběžně kontrolováno.
- pro komunikaci se starostkou MČ doporučuji využít přímý kontakt. Dodávám, že území Triangl se nachází již zcela mimo území MČ Praha 10. Vaše sdělení předávám kolegům z odboru životního prostředí ÚMČ Praha 15, případně lze využít některý z kontaktů uvedený pod odkazem https://www.praha15.cz/odbor-zivotniho-prostredi/os-1008/p1=1336 .

Nejnovější podněty

Strašnice
Parkování zóna zákazu stání
Datum vytvoření: 29.06.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
zavlažovací pytle k ohrádce u stromů... ???
Datum vytvoření: 27.06.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nepořádek v okolí metra Skalka
Datum vytvoření: 20.06.2022
Stav: Přijato
Strašnice
tekoucí pítko v parku u bývalého kina Vesna
Datum vytvoření: 13.06.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištění průchodu k domu v ulici U Kombinátu
Datum vytvoření: 13.06.2022
Stav: Přijato
Strašnice
Bezdomovská ležení na Skalce
Datum vytvoření: 10.06.2022
Stav: Přijato
Strašnice
Otočené dopravní zrcadlo, ul. Nad Olšinami
Datum vytvoření: 06.06.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškozená lavička u sportovního hřiště, ul. Křenická
Datum vytvoření: 03.06.2022
Stav: Přijato
Strašnice
Parkování U Krbu - placené stání
Datum vytvoření: 02.06.2022
Stav: Přijato
Strana 1 z 28První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons