Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Opadky v ul. Strančická

Datum vytvoření:

27.01.2022

Adresa:

Průběžná, Strančická

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kratochvíl

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Okolí mého bydliště v ulici Strančická je silně zněčištěno volně se povalujícími odpadky, zejména pak v průchodu mezi ulicemi Strančická a Průběžná, kde jsou odpadky chyceny i na stromech. V ulici Průběžná u zastávky Radošovická ve směru na Zahradní město jsou kontejnery na tříděný odpad téměř neustále přeplněné, což způsobuje poletování dalších odpadků dále do ulice. Na stejném místě stojící kontejnery na směsný odpad pod sebou mají (i když jsou zrovna vyprázděné) podestýlku starých odpadků. V okolí kontejneru na sklo je velké množství střepů, což je nebezpečné pro lidi se psy a dětmi. Celkově je stav chodníků a zeleně v této oblasti tristní, všude se povaluje větší či menší množství odpadků.

Řešení:

Stanoviště směsných nádob bylo uklizeno. Tříděný odpad bude nárazově monitorován. Pokud během kontrol dojde ke zjištění že je četnost nedostačující, bude podána žádost k navýšení četnosti dané komodity.

Nejnovější podněty

Strašnice
Kontejner na charitu
Datum vytvoření: 09.08.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Stav zeleně, ul. V Korytech
Datum vytvoření: 01.08.2022
Stav: Přijato
Strašnice
Znečištění v ul. Starostrašnická a na Skalce
Datum vytvoření: 29.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištěný chodník v ul. Černokostelecká
Datum vytvoření: 26.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Koloběžky bránící pohybu po chodníku, ul. Na Padesátém
Datum vytvoření: 26.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Auta bez znacek pod mostem u Icerinku
Datum vytvoření: 19.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Keře u chodníku v ul. V Úžlabině
Datum vytvoření: 19.07.2022
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Povalený strom, Jiráskova alej
Datum vytvoření: 11.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištění u popelnic, ul. Dvouletky
Datum vytvoření: 07.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 28První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons