Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na dětském hřišti či sportovišti » Detaily MMS
  

Poškozená knihobudka, park Pod Rapidem

Datum vytvoření:

20.01.2022

Adresa:

Pod Rapidem

Stav:

Řeší se

Řešitel:

Procházka

Kategorie:

závada na dětském hřišti či sportovišti

Čtvrť:

Vinohrady

Popis:

Dobry den, hlasim rozpadlou strisku knihobudky na hristi Pod Rapidem, trochu je to o strach, aby nekomu nespadla na hlavu :-) diky moc! P. M.
Jeste se vysouva drevotriska z pod skluzavky a zmizela petlice z vratek, coz ale ani jedno z meho pohledu nema vliv na funkci. Muzu pripadne taky vyfotit...

Řešení:

Řeší se schválení nabídky na realizaci opravy.

Děkuji, příjemný den

Ing.Jiří Procházka
Vedoucí oddělení městské zeleně a čistoty
Odbor životního prostředí
Úřad městské části Praha 10
Vršovická 1429/68, 101 38 Praha 10
Tel.: 267 093 410
Mobil:702004838
E-mail: jiri.prochazka@praha10.cz
www.praha10.cz; www.verejneprostory.cz

Nejnovější podněty

Vinohrady
Poškozená branka na hřišti v ul. Sobotecká
Datum vytvoření: 16.06.2022
Stav: Přijato
Vinohrady
Poškozený odpadkový koš u autobusové zastávky Orionka
Datum vytvoření: 16.06.2022
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Detske hriste Pod Rapidem
Datum vytvoření: 18.05.2022
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Znečištění, ul. U Vinohradského hřbitova
Datum vytvoření: 30.03.2022
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Poškozený povrch na hřišti v ul. Pod Rapidem
Datum vytvoření: 29.03.2022
Stav: Přijato
Vinohrady
Znečištění na hřišti, ul. Pod Rapidem
Datum vytvoření: 03.01.2022
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Restaurační zahrádka, ul. Chorvatská
Datum vytvoření: 24.12.2021
Stav: Přijato
Vinohrady
Propadající se komunikace, ul. Chorvatská
Datum vytvoření: 17.12.2021
Stav: Předáno jinam
Vinohrady
Poškozená lavička, ul. Sobotecká
Datum vytvoření: 03.12.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 4První   Předchozí   [1]  2  3  4  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons