Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » autovraky » Detaily MMS
  

Vozidla v ul. Kapraďová

Datum vytvoření:

11.01.2022

Adresa:

ulice Kapraďová, před Městskou knihovnou

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Neurčen

Kategorie:

autovraky

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Například na přiložených fotkách červená Felicia nebo černý Peugeot, které stojí na místě více než půl roku, nepojízdné, bez STK, bez placení parkování.
Jak ne/funguje Policie, Městská Policie, STK při ne/čištění ulic, firma Eltodo při ne/kontrole parkovacích zón??

Řešení:

Peugeot stojí na naveřejné účelové komunikaci, felicie má vše v pořádku až na to, že jí nějaký lump ukradl katalyzátor.

Ing. Daniel Čech
vedoucí oddělení státní správy
odbor dopravy

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 68, 101 38 Praha 10
Tel.: 267 093 476
E-mail: daniel.cech@praha10.cz
www.praha10.cz

Nejnovější podněty

Záběhlice
Vytékající voda z vodní kaskády, park Chrpová
Datum vytvoření: 27.06.2022
Stav: Přijato
Záběhlice
Přechod pro vozíčkáře, ul. V Korytech
Datum vytvoření: 27.06.2022
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Neshrabaná posekaná tráva, Záběhlice
Datum vytvoření: 27.06.2022
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Prasklý cvičebný stroj, ul. Jetelová
Datum vytvoření: 27.06.2022
Stav: Přijato
Záběhlice
Skládka při ul. Nám. Mezi Zahrádkami
Datum vytvoření: 27.06.2022
Stav: Přijato
Záběhlice
Rozbitá rabátka před domem Slunečnice
Datum vytvoření: 23.05.2022
Stav: Řeší se
Záběhlice
Chybná značka, ul. Hvozdíková
Datum vytvoření: 12.05.2022
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Poškozený herní prvek (prolézačka) a branka na dětském hřišti
Datum vytvoření: 09.05.2022
Stav: Přijato
Záběhlice
Znečištění v ul. V Korytech
Datum vytvoření: 09.05.2022
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 12První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons