Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Kumulace domovního odpadu v ulici Záběhlická

Datum vytvoření:

11.01.2022

Adresa:

Záběhlická 1779/22

Stav:

Přijato

Řešitel:

Neurčen

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Dobrý den, chtěl bych nahlásit dlouhodobé hromadění odpadu vedle popelnic u domu v ulici Záběhlická 1779/22. Odpadky se zde pravidelně kumulují na hromadě a okolí tohoto domu má často skládkovitý charakter. Jednotlivé kusy jsou pak roznášeny větrem dál po celé ulici, což výrazně znepříjemňuje atmosféru v místě. Tento problém je dlouhodobý. Znepokojivý je také fakt, že dům, před kterým se toto znečistění objevuje, je ve vlastnictví Prahy 10.

Byl bych velice rád, pokud by se úřad MČ mohl zasadit o vyřešení tohoto problému. Děkuji.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Věčné autovraky na Zahradním Městě, ul. Kapraďová
Datum vytvoření: 11.01.2022
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Nepořádek u separace, Nám. Mezi Zahrádkami
Datum vytvoření: 10.01.2022
Stav: Přijato
Záběhlice
Plná nádoba na sklo Jasmínová
Datum vytvoření: 09.01.2022
Stav: Přijato
Záběhlice
Poškozené koše (chybějící), Hamerský rybník
Datum vytvoření: 07.01.2022
Stav: Řeší se
Záběhlice
Listí na chodníku, ul. Šafránová
Datum vytvoření: 17.12.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Veřejné osvětlení, ul. Škábova
Datum vytvoření: 12.12.2021
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Poškozený a plný kontejner elektrosběru
Datum vytvoření: 08.12.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Dlouhodobě nefungující semafory na křižovatce V Korytech/Jabloňová
Datum vytvoření: 08.12.2021
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Poškozený herní prvek, ul. Jabloňová
Datum vytvoření: 29.11.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 13První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední