Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Odpadky v parku u bývalé vlakové zastávky Praha Strašnice

Datum vytvoření:

08.01.2022

Adresa:

Čestlická

Stav:

Přijato

Řešitel:

Neurčen

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Tento park vypadá zdálky čistě, ale opak je pravdou. Neustále je obsypán odpadky, místní hřiště vypadá spíš jako smetiště, místní svahy a křoví jsou plné plechovek a jiných odpadků. Kolem laviček je věčně nepořádek. Nemohla by sem pravidelně alespoň jednou týdně docházet úklidová četa? Přilehlé ulice jsou na tom podobně. V tomhle vážně není příjemné žít. Díky za ŘEŠENÍ, kterým není jednorázový úklid.

Nejnovější podněty

Strašnice
Hodiny, ul. Černokostelecká
Datum vytvoření: 13.01.2022
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Lavička na Skalce
Datum vytvoření: 10.01.2022
Stav: Řeší se
Strašnice
Odpadky v ulici v Korytech
Datum vytvoření: 09.01.2022
Stav: Přijato
Strašnice
Zdemolovaný chodník Raffaelova x Donatellova
Datum vytvoření: 05.01.2022
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Poškozený chodník v ul. Konojedská
Datum vytvoření: 07.01.2022
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Poškozená vozovka, ul. Hostýnská
Datum vytvoření: 06.01.2022
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Znečištění v zeleni parku Gutovka
Datum vytvoření: 03.01.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Odstavené vozidlo v ul. Prusická
Datum vytvoření: 31.12.2021
Stav: Řeší se
Strašnice
Nečistoty v parku, ul. Gutova
Datum vytvoření: 29.12.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 28První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední