Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Datum vytvoření:

05.01.2022

Adresa:

Raffaelova

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobry den,

Byla by prosim moznost udelat jakoukoliv upravu totalne zniceneho chodniku a prilehleho prostranstvi na rohu ulice Raffaelova x Donatellova? Nastupni cast chodniku je jiz roky v bidnem.stavu i diky neustale parkujicim autum, ktere najizdeji sem a tam, prostor u domu se tak zmenil v jedno velke vyjezdene baheniste. Vystavba domu v ulici Michellangelova tomu take moc nepomohla, tezka technika jezdila okolo domu a totalne zdemolovala cestu a zadni cast travniku, viz foto. Pomohlo by alespon zasypat sterkem nedostatky na znicene "vozovce".

Řešení:

Jedná se o prostranství, která dle výpisu z katastru nemovitostí nejsou ve vlastnictví města. Upozornění na stav ploch bylo proto předáno vlasntíkovi příslušného pozemku.

Nejnovější podněty

Strašnice
Vrak v ulici Pod Hotelem
Datum vytvoření: 25.05.2022
Stav: Přijato
Strašnice
Bezdomovci okupující lavičku ve Starostrašnické ulici
Datum vytvoření: 18.05.2022
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozená branka na hřišti v ul. Vyžlovská
Datum vytvoření: 13.05.2022
Stav: Přijato
Strašnice
Datum vytvoření: 04.05.2022
Stav: Přijato
Strašnice
Datum vytvoření: 04.05.2022
Stav: Přijato
Strašnice
Datum vytvoření: 04.05.2022
Stav: Přijato
Strašnice
Odložený spotřebič
Datum vytvoření: 03.05.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškozený kontejner na sklo, ul. Pod Hotelem
Datum vytvoření: 29.04.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Datum vytvoření: 28.04.2022
Stav: Přijato
Strana 1 z 28První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons