Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » autovraky » Detaily MMS
  

Datum vytvoření:

31.12.2021

Adresa:

Prusická

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

autovraky

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dlouhodobě stojící vrak " vozidla" v placené zóně, bez SPZ, má všechny okna rozbitá, všude kolem něj je plno ostrých střepů a hrozí zranění kolemjdoucích, zejména DĚTEM. HYZDÍ OKOLÍ naší milované Prahy 10 a přitahuje pozornost osob s "podivným" vzhledem, ze kterých my místní starousedlíci máme strach, zjevně jsou pod vlivem omamných látek.

Řešení:

Zdejší silniční správní úřad vozidlo Opel Zafira již ohledal a zjištěný VIN předal Správě služeb hl. m. Prahy, která činí kroky dle ustanovení § 19d zákona č. 13/1997 Sb. v platném znění. Momentálně provozovateli běží zákonná dvouměsíční lhůta k dobrovolnému odstranění vozidla (do 24. 1. 2022)

Nejnovější podněty

Strašnice
Bezdomovecké ležení uprostřed Solidarity
Datum vytvoření: 04.11.2022
Stav: Přijato
Strašnice
Hřiště, ul. Pod Strání
Datum vytvoření: 31.10.2022
Stav: Přijato
Strašnice
Znečištění v ul. Michelangelova
Datum vytvoření: 24.10.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Přemnožení potkani
Datum vytvoření: 23.10.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nezabezpečené odpady z podnikání Albert pokračování
Datum vytvoření: 19.10.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Dotaz, injekční stříkačky
Datum vytvoření: 18.10.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Stav prostranství, Skalka
Datum vytvoření: 14.10.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Polámané keře ve vjezdu na parkoviště, ul. Srbínská
Datum vytvoření: 16.10.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Pohozená pračka, ul. Útulná
Datum vytvoření: 14.10.2022
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 21První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons