Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

Restaurační zahrádka, ul. Chorvatská

Datum vytvoření:

24.12.2021

Adresa:

Chorvatská ul.

Stav:

Přijato

Řešitel:

Neurčen

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:

Vinohrady

Popis:

Nahoře na Chorvatské ulici má svou zahrádku kavárna Coffee Corner. Během sezóny, kdy je využívaná asi není žádný problém s tím, že tam je, nicméně teď se objevují některé problémy.

Nevyužívaná prázdná zahrádka jenom zabírá prostor ulice, okolo se nedá skoro projít, úzkým prostorem projde tak jedna osoba, lidé se musejí vyhýbat. Hned vedle je navíc umístěn kontejner, prostor ulice zmenšuje a když je plný, tak se okolo válí pytle s odpady.

Nejnovější podněty

Vinohrady
Poškozená branka na hřišti v ul. Sobotecká
Datum vytvoření: 16.06.2022
Stav: Přijato
Vinohrady
Poškozený odpadkový koš u autobusové zastávky Orionka
Datum vytvoření: 16.06.2022
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Detske hriste Pod Rapidem
Datum vytvoření: 18.05.2022
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Znečištění, ul. U Vinohradského hřbitova
Datum vytvoření: 30.03.2022
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Poškozený povrch na hřišti v ul. Pod Rapidem
Datum vytvoření: 29.03.2022
Stav: Přijato
Vinohrady
Poškozená knihobudka, park Pod Rapidem
Datum vytvoření: 20.01.2022
Stav: Řeší se
Vinohrady
Znečištění na hřišti, ul. Pod Rapidem
Datum vytvoření: 03.01.2022
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Propadající se komunikace, ul. Chorvatská
Datum vytvoření: 17.12.2021
Stav: Předáno jinam
Vinohrady
Poškozená lavička, ul. Sobotecká
Datum vytvoření: 03.12.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 4První   Předchozí   [1]  2  3  4  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons