Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Datum vytvoření:

21.12.2021

Adresa:

Kozácká 13

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Neurčen

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Sražený sloupek umožňuje řidičům snadněji zaparkovat (třebaže na žluté ploše) a tak blokovat vjezd do garáže. Prosím o opravu. Současně umístění čtvrtého sloupku pro pokrytí celé žluté plochy by velmi pomohlo (pro výjezd z garáže - často tam někdo stojí). Děkuji

Řešení:

Sloupek není v majetku města a správě TSK hl. m. Prahy, ale soukromé osoby (v stanovení bylo vydáno správci objektu na základě zmocnění SVJ z Kozácké 10). Ta si bude muset nechat v případě zájmu sloupek obnovit, ev. požádat o doplnění dalšího, který rovněž zůstane v jejím vlastnictví.

Ing. Daniel Čech
vedoucí oddělení státní správy
odbor dopravy

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 68, 101 38 Praha 10
Tel.: 267 093 476
E-mail: daniel.cech@praha10.cz
www.praha10.cz

Nejnovější podněty

Vršovice
Pěší spojka Vršovické náměstí x Pod Stupni
Datum vytvoření: 24.06.2022
Stav: Řeší se
Vršovice
Spadlá větev, hřiště Přípotoční
Datum vytvoření: 21.06.2022
Stav: Přijato
Vršovice
Stav po úklidu komunikací, ul. Pod Stupni
Datum vytvoření: 31.05.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Dětské hřiště Volyňská
Datum vytvoření: 19.05.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Vysoká tráva na hřišti v ul. Dukelská
Datum vytvoření: 17.05.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Znečištění na hřišti v ul. Dukelská
Datum vytvoření: 16.05.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Fontánky s vodou, Vrš. náměstí
Datum vytvoření: 13.05.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Přeplněný odpadkový koš, ul. Tulská
Datum vytvoření: 09.05.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Rozbitý plot na dětském hřišti Dukelská.
Datum vytvoření: 09.05.2022
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 21První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons