Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na dětském hřišti či sportovišti » Detaily MMS
  

Datum vytvoření:

17.12.2021

Adresa:

Vnitroblok za Vršovická 88

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Jeřábek

Kategorie:

závada na dětském hřišti či sportovišti

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

V poslední době se pohybuje množství potkanů na dětském hřišti ve vnitrobloku za domem Vršovická 88.Potkani běžně pobíhají i v pískovišti pro malé děti. Ve večerních hodinách běhají i kolem kontejnerů a pod zaparkovanými auty a v prostoru leží i přejeté mrtvoly. Žádáme o provedení potřebné deratizace, protože na hřiště chodí mnoho dětí i z okolí a rodiče o této situaci vůbec nevědí.Z hygienického hlediska je to pro děti velmi nebezpečné.
Děkuji.
Mgr. D. V.

Řešení:

V místě byla zajištěna opakovaná deratizace.

Nejnovější podněty

Vršovice
Dlouhodobý únik vody, ul. Košická
Datum vytvoření: 15.08.2022
Stav: Přijato
Vršovice
Nesvítí veřejné osvětlení- ul. Pod Stupni
Datum vytvoření: 08.08.2022
Stav: Přijato
Vršovice
Neudržované živé ploty, ul. Tulská
Datum vytvoření: 18.07.2022
Stav: Řeší se
Vršovice
Pěší spojka Vršovické náměstí x Pod Stupni
Datum vytvoření: 24.06.2022
Stav: Řeší se
Vršovice
Spadlá větev, hřiště Přípotoční
Datum vytvoření: 21.06.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Stav po úklidu komunikací, ul. Pod Stupni
Datum vytvoření: 31.05.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Dětské hřiště Volyňská
Datum vytvoření: 19.05.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Vysoká tráva na hřišti v ul. Dukelská
Datum vytvoření: 17.05.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Znečištění na hřišti v ul. Dukelská
Datum vytvoření: 16.05.2022
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 20První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons