Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » poškozený městský mobiliář » Detaily MMS
  

Datum vytvoření:

08.12.2021

Adresa:

Centrum Zahradní Město

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kratochvíl

Kategorie:

poškozený městský mobiliář

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Dobrý den, u Centra ZM je úplně plný elektro-kontejner. Dvířka jsou poškozená a odpad nejde vhodit dovnitř. Navíc již dvířka přetékají elektroodpadem. Děkuji. Kolářová

Řešení:

Nádoba na elektroodpad byla vyvezena a ústí vhozu bylo uvolněno.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Rozbitá rabátka před domem Slunečnice
Datum vytvoření: 23.05.2022
Stav: Přijato
Záběhlice
Chybná značka, ul. Hvozdíková
Datum vytvoření: 12.05.2022
Stav: Přijato
Záběhlice
Poškozený herní prvek (prolézačka) a branka na dětském hřišti
Datum vytvoření: 09.05.2022
Stav: Přijato
Záběhlice
Znečištění v ul. V Korytech
Datum vytvoření: 09.05.2022
Stav: Přijato
Záběhlice
Datum vytvoření: 22.04.2022
Stav: Přijato
Záběhlice
Datum vytvoření: 21.04.2022
Stav: Přijato
Záběhlice
Datum vytvoření: 04.04.2022
Stav: Přijato
Záběhlice
Datum vytvoření: 16.03.2022
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Datum vytvoření: 21.02.2022
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 12První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons