Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Semafor, ul. Jabloňová

Datum vytvoření:

08.12.2021

Adresa:

V Korytech/Jabloňová

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Neurčen

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Úvod Problémy ve vašem okolí Praha 10 Častý výpadek semaforu V Korytech x Jabloňová/Na Vinobraní
Nově zaslaný
Častý výpadek semaforu V Korytech x Jabloňová/Na Vinobraní
Dobrý den, v ul.V Korytech x Jabloňová/Na Vinobraní velmi často vypadává semafor. Děje se tak od té doby, co byla v ul.V Korytech uzavírka a tato byla nedávno po opravě plynovodu zprovozněna. V podstatě každý týden dochází k výpadku semaforu. Vyjet ráno z vedl.ulice Na Vinobraní, anebo přejít frekventovanou křižovatku na přechodech, které jsou navíc z pohledu řidiče z/do kopce, je někdy dost komplikované. Navíc je zde nedaleká poliklinika Zahradní Město, kam míří i málo pohybliví lidé. Prosím o prověření, aby k výpadkům nedocházelo. Zadáno již před více jak týdnem na Chodci sobě. Řešeno i s MP P10, ale stav je stále stejný a semafory nefungují. Děkuji za odpověď. Kolářová SVJ Ve Slatinách

9.12.2021 Dobrý den, děkuji za odpověď. Problém je bohužel dlouhodobý. Včera navečer fungovaly, dnes ráno opět nefungují. Tento stav trvá již několik týdnů. Zadám na Eltodo. Kolářová

Řešení:

Dobrý den,

nahlásit problém na světelné signalizaci je potřeba zde:

https://www.eltodo.cz/informacni-servis/hlaseni-poruch/,

případně TSK hl. m. Prahy zde:

https://www.tsk-praha.cz/zavady/

S pozdravem

Ing. Daniel Čech
vedoucí oddělení státní správy
odbor dopravy

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 68, 101 38 Praha 10
Tel.: 267 093 476
E-mail: daniel.cech@praha10.cz
www.praha10.cz

Nejnovější podněty

Záběhlice
Vytékající voda z vodní kaskády, park Chrpová
Datum vytvoření: 27.06.2022
Stav: Přijato
Záběhlice
Přechod pro vozíčkáře, ul. V Korytech
Datum vytvoření: 27.06.2022
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Neshrabaná posekaná tráva, Záběhlice
Datum vytvoření: 27.06.2022
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Prasklý cvičebný stroj, ul. Jetelová
Datum vytvoření: 27.06.2022
Stav: Přijato
Záběhlice
Skládka při ul. Nám. Mezi Zahrádkami
Datum vytvoření: 27.06.2022
Stav: Přijato
Záběhlice
Rozbitá rabátka před domem Slunečnice
Datum vytvoření: 23.05.2022
Stav: Řeší se
Záběhlice
Chybná značka, ul. Hvozdíková
Datum vytvoření: 12.05.2022
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Poškozený herní prvek (prolézačka) a branka na dětském hřišti
Datum vytvoření: 09.05.2022
Stav: Přijato
Záběhlice
Znečištění v ul. V Korytech
Datum vytvoření: 09.05.2022
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 12První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons