Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » problém s veřejným osvětlením » Detaily MMS
  

Nesvítí veřejné osvětlení, ul. Heldova

Datum vytvoření:

24.11.2021

Adresa:

Ulice Heldova, Praha 10 - Malešice

Stav:

Přijato

Řešitel:

Strnad

Kategorie:

problém s veřejným osvětlením

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Nesvítí 11 lamp z 15.

Nejnovější podněty

Malešice
Osvětlení v Malešickém pakru
Datum vytvoření: 01.12.2021
Stav: Přijato
Malešice
Trčící šrouby z příčného prahu, ul. Hostýnská
Datum vytvoření: 02.11.2021
Stav: Předáno jinam
Malešice
Podnět k úpravě vyhlášky ohledně rekonstrukčních prací
Datum vytvoření: 28.10.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Skládka u sběrné nádoby domu v ul. Nad Úžlabinou
Datum vytvoření: 26.10.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Poškozené sportovní vybavení, ul. Gollova
Datum vytvoření: 25.10.2021
Stav: Přijato
Malešice
Zarůstající chodník, ul. Na Universitním statku
Datum vytvoření: 15.09.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Znečištění v Malešickém lese
Datum vytvoření: 10.09.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Příchod k semaforům, Malešické náměstí
Datum vytvoření: 31.08.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Výmoly na silnici
Datum vytvoření: 31.08.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 10První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední