Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Výtluky, díry v komunikaci, ul. Hvozdíková

Datum vytvoření:

18.11.2021

Adresa:

Hvozdíková

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Hvozdíková - umístění viz výše - tato krátká část ulice je pokryta skoro na sebe navazujícími výtluky. Ne už jen jedním. Díry se přes parkující automobily nedají prakticky objet, pokud nechcete jet po chodníku. Stálo by za úvahu, ofrézování a oprava této části ulice. To, že se do díry vyklopí škopek asfaltu, nic neřeší. I když bychom dnes byli rádi i za ten škopek. Vždy, když se v okolí opravuje, tato postranní ulice není hodna ani tohoto zásahu.
Na rohu Hvozdíkové a Jahodové je vylomený obrubník chodníku. Přes léto jeden, teď už vypadl i druhý.
Děkuji.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Poškozený herní prvek, ul. Jabloňová
Datum vytvoření: 29.11.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Neodklizené kořeny a větve, ul. Ve Slatinách
Datum vytvoření: 10.11.2021
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Dopravní značka zakrytá větví, ul. Hyacintová
Datum vytvoření: 24.09.2021
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Znečištění při ul. Podle Náhonu
Datum vytvoření: 24.09.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Znečištění v zeleni při ul. Švehlova
Datum vytvoření: 15.09.2021
Stav: Řeší se
Záběhlice
LESÍČEK U ZAST. PRÁČSKÁ/VEDOUCÍ K SÍDLIŠTI
Datum vytvoření: 09.09.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Černá skládka - Jasmínová
Datum vytvoření: 08.09.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Popelnice na nápojové kartony, ul. Na Botiči
Datum vytvoření: 04.09.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Poškozená houpačka, ul. Jetelová
Datum vytvoření: 02.09.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 13První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední