Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Uvolněné kostky v chodníku, ul. Charkovská

Datum vytvoření:

15.11.2021

Adresa:

Rybalkova 39

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Na rohu Charkovské a Rybalkovi jsou uvolněné kostky v nedávno opravovaném chodníku, pár jich i chybí.

Řešení:

Upozornění bylo předáno na Technickou správu komunikací hl. m. Prahy.

Nejnovější podněty

Vršovice
Stanice autobusů Slavia, směr centrum
Datum vytvoření: 02.12.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Znečištění kontejnerového stanoviště, ul. Murmanská
Datum vytvoření: 30.11.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Znečištění, ul. Vladivostocká, Na Stezce, V Olšinách
Datum vytvoření: 29.11.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Jakutská - neodklizené tlející listí
Datum vytvoření: 22.11.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Vstup na Vršovický hřbitov
Datum vytvoření: 22.11.2021
Stav: Řeší se
Vršovice
závada na hřišti v ul. Skřivanská
Datum vytvoření: 03.11.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Odstavené vozidlo bez SPZ, ul. K Topírně
Datum vytvoření: 25.10.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Znečištění na chodníku v ul. Petrohradská
Datum vytvoření: 25.10.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Nejdou hodiny, roh 28.pluku a Kodaňská
Datum vytvoření: 20.10.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 22První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední