Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

Verejne parkovani

Datum vytvoření:

20.09.2021

Adresa:

Pretlucka

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobry den, chtela bych upozornit na nemoznost verejneho parkovani v okoli nasich domu, jelikoz pan tam provozuje pujcovnu dodavek a cela nase ulice vypada jako autosalon na dodavky. Nejen, ze zabira parkovaci mista, ale i pulku chodniku (viz foto). Neslo by s tim neco delat?

Řešení:

Dobrý den.
Tato služba není určena pro řešení problematiky parkování na veřejných komunikacích.
K podnětu navíc nejsou připojeny zmiňované fotografie.
V dané věci se prosím obraťte s dotazem na místní silniční úřad. Můžete využít kontakt na ing. Čecha, vedoucího oddělení státní správy, odbor dopravy; Tel.: 267 093 476; E-mail: daniel.cech@praha10.cz .



Nejnovější podněty

Strašnice
Nesvítí pouliční lampy
Datum vytvoření: 04.10.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nečistoty v parku u Gutovky
Datum vytvoření: 01.10.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškozená houpačka, ul. Křenická
Datum vytvoření: 27.09.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Znečištění při ul. U Kombinátu
Datum vytvoření: 27.09.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Zanedbaný park s odpadky, ul. Raffaelova
Datum vytvoření: 26.09.2021
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nádoba na sklo brání ve výhledu, ul. U Trati
Datum vytvoření: 24.09.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozené cedule skládka pod pokutou 50 000.
Datum vytvoření: 23.09.2021
Stav: Přijato
Strašnice
Zapomenutý kontejner, ul. Pod Strání
Datum vytvoření: 22.09.2021
Stav: Řeší se
Strana 1 z 26První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední