Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Datum vytvoření:

17.09.2021

Adresa:

Na padesátém

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den
Již několik let a v poslední době , několik podnětů na DPP , stav zrekonstruované zastávky skalka je žalostný , proč paní starostka nekoná , sice je to v majetku DPP , ale problém se dotýká Prahy 10 a nás občanů, posílit městskou policii a netolerovat bezdomovectví a okamžitě tyto lidi vykázat, ničí majetek nás všech z našich daní. Zeleň neupravená, tento problém za minulé radnice nebyl a vše se zhoršilo za posledních cca. 4 roky.
Je spousty občanů co to vidí , stěžují si , ale náprava nikde. Celkově je místo zanedbané. Koše potřebují častěji vyvážet, jsou neustále přeplněné a stav laviček je už dávno nevyhovující. Jaký bude postup radnice, kromě výzvy DPP. Jaká bude reakce , jak je možné , že dříve to šlo a teď ne .. dekuji

Řešení:

Není zřejmé, o jaký typ závady na místním mobiliáři či zeleni se konkrétně jedná. K případnému upřesnění využijte kontakt níže nebo zadejte fotografii či bližší popis závady.
Na jednání osob, které by mohlo být v rozporu s obecně závaznými právními předpisy prosím upozorněte neprodleně městskou policii. Ta v rámci své činnosti provádí v místě nárazovou kontrolu.
Dostatečná kapacita odpadkových košů bude prověřena. Prozatím nebylo zjištěno, že by koše dlouhodobě objemově nedostačovaly. Svoz košů byl v místě naopak v posledních dvou letech posílen.

Ing. Roman Kaštovský
vedoucí referátu čistoty
Oddělení městské zeleně a čistoty - Odbor životního prostředí a územního rozvoje

Telefon: 267 093 365
Mobil: +420 736 499 364
E-mail: roman.kastovsky@praha10.cz
www.praha10.cz; www.verejneprostory.cz

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 1429/68
101 38 Praha 10

Nejnovější podněty

Strašnice
Kontejner na charitu
Datum vytvoření: 09.08.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Stav zeleně, ul. V Korytech
Datum vytvoření: 01.08.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištění v ul. Starostrašnická a na Skalce
Datum vytvoření: 29.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištěný chodník v ul. Černokostelecká
Datum vytvoření: 26.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Koloběžky bránící pohybu po chodníku, ul. Na Padesátém
Datum vytvoření: 26.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Auta bez znacek pod mostem u Icerinku
Datum vytvoření: 19.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Keře u chodníku v ul. V Úžlabině
Datum vytvoření: 19.07.2022
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Povalený strom, Jiráskova alej
Datum vytvoření: 11.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištění u popelnic, ul. Dvouletky
Datum vytvoření: 07.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 28První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons