Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Datum vytvoření:

17.09.2021

Adresa:

Skalka

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den,

posílám fotky zoufalého stavu na zastávkách a v okolí Skalky. Zanedbané, špinavé, o zeleň v přilehlém parčíku se nikdo nestará, keře přerostlé, parčík u zastávek v podstatě slouží hlavně bezdomovcům, kteří přilehlé keře využívají místo záchodu. Na zastávkách by bylo zapotřebí i čištění namokro s použitím desinfekce. Pytle s odpadky zde ležely několik dní, okolo pobíhají potkani. Tento stav trvá již delší dobu.
Snad se dočkáme doby, kdy se situace změní k lepšímu, asi nebudu jediná, kdo si na současný stav stěžuje.

S pozdravem
V.T.

Řešení:

V místě jsou nad rámec zajišťovány pravidelné úklidové aktivity ze strany radnice MČ Praha 10, ať už jde o čištění pochozích ploch nebo svoz některých odpadkových košů. Nárazově pak i úklidy využitím režimu obecně prospěšných prací. Z takového úklidu pocházejí i pytle, které budou po ukončení prací svezeny.
Údržba zeleně v bezprostředním okolí stanice metra je zabezpečována vlastníkem pozemku - Dopravním podnikem hl. m. Prahy.

Nejnovější podněty

Strašnice
Kontejner na charitu
Datum vytvoření: 09.08.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Stav zeleně, ul. V Korytech
Datum vytvoření: 01.08.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištění v ul. Starostrašnická a na Skalce
Datum vytvoření: 29.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištěný chodník v ul. Černokostelecká
Datum vytvoření: 26.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Koloběžky bránící pohybu po chodníku, ul. Na Padesátém
Datum vytvoření: 26.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Auta bez znacek pod mostem u Icerinku
Datum vytvoření: 19.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Keře u chodníku v ul. V Úžlabině
Datum vytvoření: 19.07.2022
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Povalený strom, Jiráskova alej
Datum vytvoření: 11.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištění u popelnic, ul. Dvouletky
Datum vytvoření: 07.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 28První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons