Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Chceme žít v čistém prostředí.

Datum vytvoření:

14.09.2021

Adresa:

Moskevská - pěší zóna, Slovinská a Holandská ulice, Vršovice

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Pozvracené plochy chodníků, zejména na Moskevské, zašlá mastnota v části od Reiffeisen banky až po knihkupectví; neuklízené psí exkrementy, často rozšlašlapané či rozmazané radoby úklidovým vozem; psy pomočená Holandská ulice pejskařů.

Vidět mytí chodníků je pro zlost - jde o chabé smetení části chodníků a velmi úsporné mytí vodu - chce sed nám říct ZÓNA ZVRATKŮ A EXKREMENTŮ, s pěší zónou to nemá nic společného. Škoda, že to nejde tak, jako na na Praze 2 či 1.
Jak by to bylo fajn, jít po čistých a voňavých ulicích...

Díky za větší kontrolu, nápravu či výměnu firem. Věříme, že se do toho dáte, a to nejen před volbami.

Řešení:

V ulici Moskevská zabezpečuje radnice MČ Praha 10 nejen pravidelné strojové čištění, ale v období duben až říjen je zajišťován i splach chodníků. Úklidy chodníků jsou prováděny i v okolních ulicích.
Namátkovou kontrolou nebylo zjištěno významnější znečištění nebo neprovádění úklidových činností.
Na konkrétní závadu je možné samozřejmě upozornit jak využitím této služby, případně i přes portál www.zmapujto.cz.


Nejnovější podněty

Vršovice
Poškození kontejneru na oděvy, ul. Vršovické náměstí
Datum vytvoření: 12.10.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Plné koše na hřišti v ul. Přípotoční
Datum vytvoření: 12.10.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Potkani na dětském hřišti, ul. Vršovická
Datum vytvoření: 07.10.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Znečištění u nádob na sběr textilu, ul. Vršovické náměstí
Datum vytvoření: 05.10.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Znečištění u sběrných nádob, ul. Vršovické náměstí
Datum vytvoření: 04.10.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Skládka na parkovišti v ul. Petrohradská
Datum vytvoření: 04.10.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Poškozený prvek na hřišti Kavkazská
Datum vytvoření: 02.10.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Nepořádek v Baškirské
Datum vytvoření: 01.10.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Vyhořelá nádoba na SKO v ul. Jakutská
Datum vytvoření: 01.10.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 22První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední