Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

LESÍČEK U ZAST. PRÁČSKÁ/VEDOUCÍ K SÍDLIŠTI

Datum vytvoření:

09.09.2021

Adresa:

Mikanova/Práčská

Stav:

Přijato

Řešitel:

Neurčen

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Dobrý den, byla by šance na zušlechtění prostoru cestičky vedoucí skrze lesíček k autobusové zastávce, u ul. Mikanova/Práčská? Cestička je pravidelně využívána obyvateli přilehlého sídliště. Okolní zeleň je doslova obsypána odpadem, hlavně plechovkami a neustále přibývá :-( V prostoru lesíčku již letos hořela "osada" bezdomovců... Prostor cesty by minimálně potřeboval trošku prosekat, v noci či při brzké cestě do práce je prostor více než temný a nahánějící hrůzu, i na těch pár vteřin chůze :-( Moc děkuji za ochotu! Obyvatelka Phy 10, Mattioliho.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Dlouhodobě nefungující semafory na křižovatce V Korytech/Jabloňová
Datum vytvoření: 08.12.2021
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Poškozený herní prvek, ul. Jabloňová
Datum vytvoření: 29.11.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Výtluky, díry v komunikaci, ul. Hvozdíková
Datum vytvoření: 18.11.2021
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Neodklizené kořeny a větve, ul. Ve Slatinách
Datum vytvoření: 10.11.2021
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Dopravní značka zakrytá větví, ul. Hyacintová
Datum vytvoření: 24.09.2021
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Znečištění při ul. Podle Náhonu
Datum vytvoření: 24.09.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Znečištění v zeleni při ul. Švehlova
Datum vytvoření: 15.09.2021
Stav: Řeší se
Záběhlice
Černá skládka - Jasmínová
Datum vytvoření: 08.09.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Popelnice na nápojové kartony, ul. Na Botiči
Datum vytvoření: 04.09.2021
Stav: Přijato
Strana 1 z 13První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední