Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » problém s veřejným osvětlením » Detaily MMS
  

Datum vytvoření:

09.09.2021

Adresa:

Ke Strašnické 50/16

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Strnad

Kategorie:

problém s veřejným osvětlením

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

V ulici Ke Strašnické už druhou noc nesvítí pouliční lampy jak nad vozovkou tak přímo před vchody do domů. Jelikož přímo před vchody parkují načerno vozy které tam nemají co dělat hrozí uraz. S auty které neoprávněně stojí každý večer přímo před vchody je neustálý problém a nikdo to neřeší. už několikrát byla volaná městská policie. nelze se pohybovat po chodníku lidé musí do silnice. bylo by vhodné to začít řešit situace je neunosná. Ceduli zóna a zákaz montovala městská část Praha 10. Komunikace před domy je určena záchranym složkám a popelarum. Když tu parkuji autě které zde nemají co dělat popelari nevyvezou popelnice a když je potřeba sanitka tak zde také nepojede.

Řešení:

Požadavek na opravu osvětlení byl předán správci - společnost Technologie hl. m. Prahy. Závady na osvětlení lze oznamovat přímo využitím webového formuláře: https://thmp.cz/jak-si-zaridit/hlaseni-poruch .

Co se stání na chodníku týče, jedná se o účelovou komunikaci v soukromém vlastnictví, pokud snaha městské policie není dostatečně účinná, bude si muset vlastník komunikace na vlastní náklady zrealizovat nějakou formu fyzických zábran (např. sloupky).

Ing. Daniel Čech
vedoucí oddělení státní správy
odbor dopravy

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 68, 101 38 Praha 10
Tel.: 267 093 476
E-mail: daniel.cech@praha10.cz
www.praha10.cz

Nejnovější podněty

Strašnice
Stav zeleně, ul. V Korytech
Datum vytvoření: 01.08.2022
Stav: Přijato
Strašnice
Znečištění v ul. Starostrašnická a na Skalce
Datum vytvoření: 29.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištěný chodník v ul. Černokostelecká
Datum vytvoření: 26.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Koloběžky bránící pohybu po chodníku, ul. Na Padesátém
Datum vytvoření: 26.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Auta bez znacek pod mostem u Icerinku
Datum vytvoření: 19.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Keře u chodníku v ul. V Úžlabině
Datum vytvoření: 19.07.2022
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Povalený strom, Jiráskova alej
Datum vytvoření: 11.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Znečištění u popelnic, ul. Dvouletky
Datum vytvoření: 07.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Neposekaný trávník za domem Brigádníků 1919/5
Datum vytvoření: 07.07.2022
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 28První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons