Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » poškozený městský mobiliář » Detaily MMS
  

Fontána, park Malinová

Datum vytvoření:

01.09.2021

Adresa:

Malinová

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Valešová

Kategorie:

poškozený městský mobiliář

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Dobry den,jeste píší ohledne asi praskle vody z fontány v Malinove ulici. Je to na konci v te podkove. Teče uz to týdne a tak uz odteklo docela hodne vody. Asi i tom nikdo na úřadě nevi a tak Vám to píšu. Dekuji K.

Řešení:

Dobrý den,

velice Vám děkujeme za upozornění.
Fontána bude opravena.

S pozdravem

Tereza Valešová DiS.
referentka údržby městské zeleně
Odbor životního prostředí a územního rozvoje

Tel: 267 093 426
E-mail: tereza.valesova@praha10.cz

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 1429/68,
101 38 Praha 10

Nejnovější podněty

Záběhlice
Dlouhodobě nefungující semafory na křižovatce V Korytech/Jabloňová
Datum vytvoření: 08.12.2021
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Poškozený herní prvek, ul. Jabloňová
Datum vytvoření: 29.11.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Výtluky, díry v komunikaci, ul. Hvozdíková
Datum vytvoření: 18.11.2021
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Neodklizené kořeny a větve, ul. Ve Slatinách
Datum vytvoření: 10.11.2021
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Dopravní značka zakrytá větví, ul. Hyacintová
Datum vytvoření: 24.09.2021
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Znečištění při ul. Podle Náhonu
Datum vytvoření: 24.09.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Znečištění v zeleni při ul. Švehlova
Datum vytvoření: 15.09.2021
Stav: Řeší se
Záběhlice
LESÍČEK U ZAST. PRÁČSKÁ/VEDOUCÍ K SÍDLIŠTI
Datum vytvoření: 09.09.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Černá skládka - Jasmínová
Datum vytvoření: 08.09.2021
Stav: Přijato
Strana 1 z 13První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední