Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Výmoly na silnici

Datum vytvoření:

31.08.2021

Adresa:

Strnadova a okolí

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Nevím, jestli je tohle mrtvá schránka, protože sem píšu už poněkolikáté ohledně výmolů v ul. Strnadova, Chládkova, Janderova, Vydrova a okolí. Přijeďte se k nám do "tankodromu" někdy projet! Pokud platíme poplatky za parkovací zóny, předpokládáme, že cesty budou sjízdné, což se bohužel o těchto už pomalu nedá říct. A nestačí jen "zalátovat" díru, chtělo by to zbrusu nový asfaltový koberec.

Řešení:

Veškerá upozornění týkající se výmolů v předmětné lokalitě byla předána na Technickou správu komunikací hl. m. Prahy, jak je u jednotlivých podnětů uvedeno. Pro bližší informace ohledně stavu komunikací v lokalitě můžete využít kontaktní informace níže:
Ing. František Daníček
vedoucí odboru dopravy
267 093 737, 602 689 399
frantisek.danicek@praha10.cz

Nejnovější podněty

Malešice
Zarůstající chodník, ul. Na Universitním statku
Datum vytvoření: 15.09.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Znečištění v Malešickém lese
Datum vytvoření: 10.09.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Příchod k semaforům, Malešické náměstí
Datum vytvoření: 31.08.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Díry v ulici Janderova, Vydrova a Strnadova
Datum vytvoření: 23.08.2021
Stav: Předáno jinam
Malešice
Zarostlé hřiště, ul. Tuchorazská
Datum vytvoření: 13.08.2021
Stav: Řeší se
Malešice
Přechod pro chodce, ul. U Tvrze
Datum vytvoření: 12.08.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Výmoly na silnici
Datum vytvoření: 12.08.2021
Stav: Předáno jinam
Malešice
Povalený strom při ul. Dřevčická
Datum vytvoření: 09.08.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Doprava v ulici Káranská
Datum vytvoření: 02.08.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 10První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední