Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Díry v ulici Janderova, Vydrova a Strnadova

Datum vytvoření:

23.08.2021

Adresa:

Vydrova

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Neurčen

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:

Malešice

Popis:

V ulicích Janderova, Vydrova a Strnadova jsou nepřiměřeně velké díry, hloubka kolem 25 cm a průměr přes 50 cm.

Situace dospěla do fáze, kdy do děr místní obyvatele nosí odpad, aby bylo eliminováno poškození vozů. Jsme na úrovni komunikací v Albanii, tam ale město nevybírá výpalné ve formě parkovacích permitů :/ !

Dalo by se polemizovat i o šířce průjezdu v ulici Janderova (spodní úsek s obousměrným provozem a šířkou cca 2 metry) a o nedomalování modrých zón v úseku ulice Janderova nad ulicí Vydrova - značka tam je, zóny ne a místní si nejsou jisti, zda se zde může parkovat ?!?!?

Prosím o urychlenou opravu havarijního stavu komunikací. Případně jsme připraveni vymáhat částky za opravy podvozku po městské části!

Na tuto opravu bylo včera pozdě.

Děkuji za zprocesování
Havlíček

Řešení:

Upozornění na závady v komunikaci bylo opakovaně předáno na Technickou správu komunikací hl. m. Prahy (TSK).

V oblasti se připravuje kompletní rekonstrukce všech komunikací, projekt pro stavební povolení už je zpracován a za SSÚ jsme k němu vydávali stanovisko, zkraje příštího roku (po obdržení všech souhlasů) TSK požádá o stavební povolení. Dokončení vodorovného značení dle vydaného stanovení jsme už urgovali.



Ing. Daniel Čech
vedoucí oddělení státní správy
odbor dopravy

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 68, 101 38 Praha 10
Tel.: 267 093 476
E-mail: daniel.cech@praha10.cz
www.praha10.cz

Nejnovější podněty

Malešice
Zarůstající chodník, ul. Na Universitním statku
Datum vytvoření: 15.09.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Znečištění v Malešickém lese
Datum vytvoření: 10.09.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Příchod k semaforům, Malešické náměstí
Datum vytvoření: 31.08.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Výmoly na silnici
Datum vytvoření: 31.08.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Zarostlé hřiště, ul. Tuchorazská
Datum vytvoření: 13.08.2021
Stav: Řeší se
Malešice
Přechod pro chodce, ul. U Tvrze
Datum vytvoření: 12.08.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Výmoly na silnici
Datum vytvoření: 12.08.2021
Stav: Předáno jinam
Malešice
Povalený strom při ul. Dřevčická
Datum vytvoření: 09.08.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Doprava v ulici Káranská
Datum vytvoření: 02.08.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 10První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední