Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Výmoly na silnici

Datum vytvoření:

12.08.2021

Adresa:

Strnadova a okolí

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Neurčen

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Dobrý den, zabývá se, prosím, někdo podněty k výmolům na silnicích? Psal jsme již vícekrát, že Strnadova, Vydrova, Janderova a okolí jsou neuvěřitelný tankodrom. Plánujete to spravit ještě letos nebo se čeká na zimu?:(

Řešení:

K uvedenému tématu je zveřejněna reakce u předchozího podnětu, který je pod odkazem https://verejneprostory.cz/aktivity-a-verejne-prostory/menime-verejne-prostory/sluzba-mms-podnety/agenttype/view/propertyid/52803

Nejnovější podněty

Malešice
Zarůstající chodník, ul. Na Universitním statku
Datum vytvoření: 15.09.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Znečištění v Malešickém lese
Datum vytvoření: 10.09.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Příchod k semaforům, Malešické náměstí
Datum vytvoření: 31.08.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Výmoly na silnici
Datum vytvoření: 31.08.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Díry v ulici Janderova, Vydrova a Strnadova
Datum vytvoření: 23.08.2021
Stav: Předáno jinam
Malešice
Zarostlé hřiště, ul. Tuchorazská
Datum vytvoření: 13.08.2021
Stav: Řeší se
Malešice
Přechod pro chodce, ul. U Tvrze
Datum vytvoření: 12.08.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Povalený strom při ul. Dřevčická
Datum vytvoření: 09.08.2021
Stav: Vyřešeno
Malešice
Doprava v ulici Káranská
Datum vytvoření: 02.08.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 10První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední