Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na dětském hřišti či sportovišti » Detaily MMS
  

Datum vytvoření:

11.08.2021

Adresa:

Dukelská

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Uher

Kategorie:

závada na dětském hřišti či sportovišti

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Dobrý den, na dětském veřejném hřišti "Dukelská" je velmi přerostlá tráva. Prosíme o posekání v souvislosti s co největší eliminací výskytu klíšťat. Předem děkuji za kladné vyřízení. S přáním hezkého dne! H.

Řešení:

Hřiště jsme posekali.
Děkuji za upozornění


Ing. Petr Uher
Referent – správa dětských hřišť a sportovišť
Oddělení městské zeleně a čistoty – Odbor životního prostředí

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 68, 101 38 Praha 10
Tel.: 267 093 721
E-mail: petr.uher@praha10.cz
www.praha10.cz, www.vpp10.cz

Nejnovější podněty

Vršovice
Pěší spojka Vršovické náměstí x Pod Stupni
Datum vytvoření: 24.06.2022
Stav: Řeší se
Vršovice
Spadlá větev, hřiště Přípotoční
Datum vytvoření: 21.06.2022
Stav: Přijato
Vršovice
Stav po úklidu komunikací, ul. Pod Stupni
Datum vytvoření: 31.05.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Dětské hřiště Volyňská
Datum vytvoření: 19.05.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Vysoká tráva na hřišti v ul. Dukelská
Datum vytvoření: 17.05.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Znečištění na hřišti v ul. Dukelská
Datum vytvoření: 16.05.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Fontánky s vodou, Vrš. náměstí
Datum vytvoření: 13.05.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Přeplněný odpadkový koš, ul. Tulská
Datum vytvoření: 09.05.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Rozbitý plot na dětském hřišti Dukelská.
Datum vytvoření: 09.05.2022
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 21První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons