Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » ostatní (výše nespecifikované podněty) » Detaily MMS
  

Vitroblok K Louži

Datum vytvoření:

10.08.2021

Adresa:

K Louži

Stav:

Přijato

Řešitel:

Černická

Kategorie:

ostatní (výše nespecifikované podněty)

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Dne 10.8.2021 jsem nahlásil na Městskou policii, že ve vnitrobloku domů v ulici K louži (vjezd mezi čp. 8 a 6) parkuje přes zákaz vjezdu na městské zeleni dodávka a míchá se tam na zemi beton. Městská policie to "vyřešila" domluvou. Na mou urgenci, že po zásahu hlídky tam auto stále parkuje a míchá beton, přijela hlídka podruhé a opět "vyřešila" situaci domluvou s argumentem, že to technicky jinak provést nejde a že by si příště měl majitel bytu požádat o povolení. Téměř každý druhý den volám do vnitrobloku policii kvůli neoprávněnému parkování. Většinou je to spojeno se stěhováním nebo rekonstrukcí. Takže asi řeší domluvou pokaždé. Vnitroblok je rozježděn od dodávek. Nejlepším řešením by byla zamykatelný sloupek při vjezdu do vnitrobloku. Vnitroblok je v majetku Praha 10. Co mohu udělat pro to, aby se tak stalo? Děkuji.

Nejnovější podněty

Vršovice
Pěší spojka Vršovické náměstí x Pod Stupni
Datum vytvoření: 24.06.2022
Stav: Řeší se
Vršovice
Spadlá větev, hřiště Přípotoční
Datum vytvoření: 21.06.2022
Stav: Přijato
Vršovice
Stav po úklidu komunikací, ul. Pod Stupni
Datum vytvoření: 31.05.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Dětské hřiště Volyňská
Datum vytvoření: 19.05.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Vysoká tráva na hřišti v ul. Dukelská
Datum vytvoření: 17.05.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Znečištění na hřišti v ul. Dukelská
Datum vytvoření: 16.05.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Fontánky s vodou, Vrš. náměstí
Datum vytvoření: 13.05.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Přeplněný odpadkový koš, ul. Tulská
Datum vytvoření: 09.05.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Rozbitý plot na dětském hřišti Dukelská.
Datum vytvoření: 09.05.2022
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 21První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   

Loga a licence

Logo Veřejné prostory Prahy 10
Licence Creative Commons