Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada v údržbě zeleně » Detaily MMS
  

Džungle ve Vršovicích

Datum vytvoření:

08.07.2021

Adresa:

Na Míčánkách, Bulharská, Tolstého, Kodaňská, 28. Pluku

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Černická

Kategorie:

závada v údržbě zeleně

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Dobrý den,

Chtěla bych požádat, zdali by bylo možné něco udělat se zelení ve Vršovicích.
Keře převisají na chodník, kterým už na půl nelze vůbec projít.
Tráva uz nemá s trávou nic společného, vyrostla do takové výšky, že by se tam pes ztratil.
Stromy zasahují do silnic a není přes ně vidět na zrcadlo u křižovatky.
Prosím, zdali by bylo možné posekat travní porost, ostříhat keře a případně ořezat větve stromů.

Okolí není vůbec udržované, jde z toho smutek, že o příjemné prostředí není vůbec postaráno.

Děkuji moc za zprávu a za spolupráci.

Krásný zbytek odpoledne.

Řešení:

Dobrý den,

reaguji na Váš podnět, který se týká úpravy zeleně v ploše, kterou uvádíte. Ve svěřených plochách radnice MČ Praha 10 v současné době postupně probíhají řezy živých keřů a také seče travnatých ploch, které probíhají dle předpokládaného harmonogramu na webu MČ: https://verejneprostory.cz/odpady-a-pece-o-vp/bioodpad/udrzba-zelene-sekani-travy.aspx. Samozřejmě se zohledňuje i aktuální vývoj klimatických podmínek. V období dlouhodobějšího sucha se seče neprovádí. Při údržbě travnatých ploch se řídíme metodickým pokynem vydaným Magistrátem hl. m. Prahy. Jeho znění najdete rovněž pod výše uvedeným webovým odkazem.


Nejnovější podněty

Vršovice
Odpad na chodníku, ul. Rostovská
Datum vytvoření: 18.09.2021
Stav: Řeší se
Vršovice
Údržba zeleně u domu Ruská 76
Datum vytvoření: 17.09.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Poškozený odpadkový koš, vnitroblok Konopišťská
Datum vytvoření: 15.09.2021
Stav: Řeší se
Vršovice
Chceme žít v čistém prostředí.
Datum vytvoření: 14.09.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Znečištění u nádob domů v ul. Karpatská
Datum vytvoření: 14.09.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Znečištění u nádob na textil, Vršovické náměstí
Datum vytvoření: 13.09.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Pytle s odpadem v ul. Novorossijská
Datum vytvoření: 13.09.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Vršovické náměstí- progrese nepořádku
Datum vytvoření: 12.09.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Znečištění na chodníku v ul. Ukrajinská
Datum vytvoření: 09.09.2021
Stav: Přijato
Strana 1 z 22První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední