Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada v údržbě zeleně » Detaily MMS
  

Údržba zeleně, ul. Jasmínová

Datum vytvoření:

30.06.2021

Adresa:

Jasmínová 2662-66

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Valešová

Kategorie:

závada v údržbě zeleně

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Přes opakované žádosti výboru SVJ není posekaná tráva ani zkráceny keře. Tráva u dopravního hřiště má už metr. V Jasmínové ulici již obyvatelé přízemních bytů musí svítit i přes den, aby neměli doma tmu.

Řešení:

Dobrý den,

děkujeme Vám za podnět.

Třetí seč ve Vámi avizovaném prostoru bude vykonána dle harmonogramu 12. 7. 2021.
Seč travního porostu probíhá v sezóně pravidelně každý měsíc.
Keřové porosty budou stříhány v průběhu měsíce července.

S pozdravem

Tereza Valešová DiS.
referentka údržby městské zeleně
Odbor životního prostředí a územního rozvoje

Tel: 267 093 426
E-mail: tereza.valesova@praha10.cz

Úřad městské části Praha 10
Vršovická 1429/68,
101 38 Praha 10

Nejnovější podněty

Záběhlice
Znečištění v zeleni při ul. Švehlova
Datum vytvoření: 15.09.2021
Stav: Řeší se
Záběhlice
LESÍČEK U ZAST. PRÁČSKÁ/VEDOUCÍ K SÍDLIŠTI
Datum vytvoření: 09.09.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Černá skládka - Jasmínová
Datum vytvoření: 08.09.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Popelnice na nápojové kartony, ul. Na Botiči
Datum vytvoření: 04.09.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Poškozená houpačka, ul. Jetelová
Datum vytvoření: 02.09.2021
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Fontána, park Malinová
Datum vytvoření: 01.09.2021
Stav: Řeší se
Záběhlice
Poškozené houpadlo, ul. Malinová
Datum vytvoření: 25.08.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Autovrak cca od roku 2019, ul. Jasmínová
Datum vytvoření: 15.08.2021
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Uvolněný plotový díl sportoviště Narcisová
Datum vytvoření: 13.08.2021
Stav: Přijato
Strana 1 z 13První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední