Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Havarijní stav cesty při ul. K Vodě

Datum vytvoření:

29.06.2021

Adresa:

Cesta parkem Třešnovka, Na Chodovci x K Vodě, u autobusové zastávky Měchenická

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Cesta se nachází delší dobu v havarijním stavu, po deštích v posledních dnech se stav zhoršil natolik, že se cesta stala pro mnoho našich spoluobčanů neschůdná. Velice vytížená cesta je využívána napříč věkovým spektrem (děti, matky s kočárkem, hendikepovaní či senioři), vysoké schody či výmoly jsou v takovém stavu, že se cesta obchází okolní zelení. Minimálně je nutné tuto cestu zajitstit tak, aby opět sloužila svému účelu, nejlépe rekonstruovat.

Řešení:

Upozornění na stav cesty bylo předáno na Magistrát hl. m. Prahy. Příslušné pozemky, na kterých se cesta nachází jsou ve vlastnictví Hlavního města Prahy mimo svěřenou správu radnice MČ Praha 10.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Znečištění v zeleni při ul. Švehlova
Datum vytvoření: 15.09.2021
Stav: Řeší se
Záběhlice
LESÍČEK U ZAST. PRÁČSKÁ/VEDOUCÍ K SÍDLIŠTI
Datum vytvoření: 09.09.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Černá skládka - Jasmínová
Datum vytvoření: 08.09.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Popelnice na nápojové kartony, ul. Na Botiči
Datum vytvoření: 04.09.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Poškozená houpačka, ul. Jetelová
Datum vytvoření: 02.09.2021
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Fontána, park Malinová
Datum vytvoření: 01.09.2021
Stav: Řeší se
Záběhlice
Poškozené houpadlo, ul. Malinová
Datum vytvoření: 25.08.2021
Stav: Přijato
Záběhlice
Autovrak cca od roku 2019, ul. Jasmínová
Datum vytvoření: 15.08.2021
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Uvolněný plotový díl sportoviště Narcisová
Datum vytvoření: 13.08.2021
Stav: Přijato
Strana 1 z 13První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední