Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Znečištění u nádob na tříděný odpad při ul. Ruská

Datum vytvoření:

22.06.2021

Adresa:

Ruská x Žitomírksá

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Roh zitomirska ruska ted! Prosim o napravu. Diky. D. K.

Řešení:

V místě přistavení sběrných nádob na tříděný odpad probíhá pravidelný úklid.

Nejnovější podněty

Vršovice
Rozbitá lavička, ul. Moskevská
Datum vytvoření: 01.01.2022
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Znečištěné kontejnerové stanoviště v ul. Murmanská
Datum vytvoření: 31.12.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Nestříhané keře v ulici Tulská
Datum vytvoření: 28.12.2021
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Odstraněné přístřešky a lavičky na autobusových zastávkách
Datum vytvoření: 28.12.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Sražený zelený sloupek, ul. Kozácká
Datum vytvoření: 21.12.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Kytice a věnec na Makuchově lávce
Datum vytvoření: 20.12.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Potkani na dětském hřišti, ul. Vršovická
Datum vytvoření: 17.12.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Znečištění kontejnerového stanoviště, ul. Murmanská
Datum vytvoření: 30.11.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Znečištění, ul. Vladivostocká, Na Stezce, V Olšinách
Datum vytvoření: 29.11.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 21První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední