Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Ucpaná kanalizace v ulici Na Zájezdu

Datum vytvoření:

14.06.2021

Adresa:

Na Zájezdu 16-18, Praha 10

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Strnad

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Vinohrady

Popis:

Ve vozovce je umístěn kanál kruhového tvaru, ze kterého se opakovaně při dešti valí splašková voda obsahující toaletní papíry a další znečištění, které stéká dolů ulicí i po chodníku směrem do ulice Ruské, kde je ucpaný obdélníkový kanál, proto pak pokračuje do ulice Na Míčankách. Po dešti obsah zasychá na chodníku i vozovce, páchne, přitahuje mouchy a celkově hyzdí veřejnou komunikaci. Prosíme o urychlené řešení problému!

Řešení:

Předáno na PVK.

Nejnovější podněty

Vinohrady
Parčík Hradešínská - smetí, pelíšek bezdomovců, přerostlá zeleň
Datum vytvoření: 30.08.2021
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Stav chodníku v ul. Vlašimská
Datum vytvoření: 24.08.2021
Stav: Předáno jinam
Vinohrady
Betonové bariéry, ul. Dykova
Datum vytvoření: 31.07.2021
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Poškozená houpačka, ul. Sobotecká
Datum vytvoření: 17.07.2021
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Povalená část stromu, ul. Ruská
Datum vytvoření: 04.06.2021
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Závada na hřišti v ul. Sobotecká
Datum vytvoření: 01.04.2021
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Skládka nepotřebných věcí, ul. Šrobárova
Datum vytvoření: 19.03.2021
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Hroudy soli po solení chodníku, ul. Šrobárova
Datum vytvoření: 04.03.2021
Stav: Vyřešeno
Vinohrady
Nepovolené volné pobíhání psů, Bezručovy sady
Datum vytvoření: 04.02.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 4První   Předchozí   [1]  2  3  4  Další   Poslední