Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Závady na chodníku v Minské

Datum vytvoření:

07.06.2021

Adresa:

Minská 2

Stav:

Předáno jinam

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Je rozbitý chodník před vchodem do Minská 2, do domu se velmi špatně vchází s kočárem. Další rozbitá místa jsou po celé délce ulici. Kolem domů je vzrostlá tráva, kolem kontejnerů téměř pořád nepořádek. Ulice vypadá opravdu nevzhledně ačkoliv se v ní nachází i několik restaurací.

Řešení:

Upozornění na stav chodníku bylo předáno na Technickou správu komunikací hl. m. Prahy.
Čistotu na stanovišti sběrných nádob na směsný komunální odpad by měl zajistit vlastník domu, který nádoby užívá. Uvedené bude nárazově zkontrolováno.

Nejnovější podněty

Vršovice
Hromada větví, vnitroblok Konopišťská
Datum vytvoření: 14.06.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Poškozený plot hřiště, ul. Dukelská
Datum vytvoření: 07.06.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Údržba zeleně v parčíku na začátku ulice Magnitogorská
Datum vytvoření: 02.06.2021
Stav: Řeší se
Vršovice
Znečištění u plotu dětského hřiště Na Stezce
Datum vytvoření: 02.06.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Vrak v ul. Kodaňská
Datum vytvoření: 01.06.2021
Stav: Řeší se
Vršovice
Údržba zeleně v ul. Amurská
Datum vytvoření: 01.06.2021
Stav: Přijato
Vršovice
Výtluky promenáda Ruská
Datum vytvoření: 01.06.2021
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Poškozené houpadlo, ul. Užocká
Datum vytvoření: 28.05.2021
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Závady na hřišti při ul. Vladivostocká x Karpatská
Datum vytvoření: 28.05.2021
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 20První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední